در سراسر راهرو: در حال حاضر هر کس در زندان

US President Donald Trump speaks with Saudi Arabia's Crown Prince Mohammed bin Salman at the G20 leaders summit in Osaka, Japan (File Photo: REUTERS)رئیس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن صحبت می کند با عربستان سعودی شاهزاده محمد بن سلمان در رهبران G20 اجلاس در اوزاکا ژاپن (عکس: رویترز)

با توجه به 205 کشورهای متاثر از coronavirus یا COVID-19. یک ویروس است که یک submicroscopic عامل عفونی که تکرار فقط در داخل سلول زنده از یک ارگانیسم است. ویروس ها می توانند آلوده به انواع اشکال مختلف زندگی از جمله باکتری است. که به اندازه کافی در مورد ویروس ها برای هدف از این ستون.

COVID-19 نامی است که به یک بیماری عفونی ناشی از این ویروس جدید است. این برای اولین بار متوجه شدم در یک بیمار که ناشی از یک “جدید” ویروس چینی, دکتر, Li Wenliang در دسامبر 2019. او hounded توسط دولت چین ساخته شده برای ثبت نام اعتراف, گیر افتاد, عفونت و مرگ او در 7 فوریه سال 2020 در سن 33.

اخبار مرتبط

(مقامات عذر خواهی کرد بعد از مرگ او.) این ویروس جدید است که او متوجه شده بود به سرعت در حال گسترش در سراسر جهان در کمتر از 100 روز.

COVID-19 متوقف نمی شود در مرزهای یک کشور این جهات هیچ مرزهای ملی و تبعیض بر اساس دین و طبقه و نژاد و جنسیت و محل تولد. در یک منحرف حس ویروس جهات مقالات 14 و 15 قانون اساسی هند است.

ناتوان رهبران
قوی ترین انسان روی زمین (به طوری که آنها می گویند) ما رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن بی اراده تماشا به عنوان تعداد افراد آلوده در کشور خود عبور 213,600 در مارس 3 (کمترین در دنیا). تعداد مرگ و میر آن پیش بینی خواهد بود بين 100000 240,000. “ترین ارتش قدرتمند در جهان است که قادر به انجام هر کاری است. نه همه ثروت فرمان توسط ثروتمندترین کشور جهان به نظر می رسد از هر گونه استفاده. دلار قدردانی شده است اما ‘قوی’ دلار به عنوان ناتوان است به عنوان یک ‘ضعیف’ یورو یا یوان.

هنوز چند تن از سران دولت منتخب و یا غاصبان می خواهید به حکومت کشورهای خود حاکم نیست و با رضایت خود شهروندان است. به عنوان بروس اسپرینگستین گفت: در “بدلندز’, ‘و یک پادشاه نیست راضی ‘تا وقتی که او قوانین همه چیز”. چگونه توخالی اعمال خود و ابزار به نظر می رسد امروز ؟ Diktats زندگی طولانی قدرت با مهر لاستیکی مهر کردن مجالس دوست صمیمی دادگاه های نرم سازمان های جاسوسی و گسترده ترین سوء استفاده از ابزار پرتاب مخالفان سیاسی در زندان برای ماه ها یا سال بدون اتهام همه توخالی.

ظالم & مظلوم
شما باید یاد ستمگران: آیا این جالب نیست که تمام جهان را تبدیل به یک زندان و ظالمان و مظلومان پیدا کردن خود را در همان زندان ؟

از آنجا که شما در حال قفل کردن در اینجا است که یک بازی شما می توانید بازی. دانلود نقشه جهان بر روی لپ تاپ خود و یا تلفن. درخواست هر یک از اعضای خانواده به شناسایی کشور ، و بپرسید یک سوال: آیا این کشور پرتاب از مردم در زندان بدون تفهیم اتهام?

در اینجا چیزی است که شما را پیدا خواهد کرد
و این تنها نمونه. شروع با
آمریکای جنوبی.

ونزوئلا: سی و رهبران مخالف بودند و محروم از مصونیت پارلمانی رئیس جمهور نیکلاس مادورو را دست نشانده قوه قضائیه هستند و یا در تبعید و یا زندان.
به نوبه خود به آفریقا و تصویر بدتر است.

اتیوپی: آقای Abiy احمد شد نخست وزیر در سال 2018 ساخته شده صلح با اریتره و برنده جایزه نوبل. از طریق 2019 اینترنت خاموش بود.
یک سازمان غیر دولتی است مستند 64 اضافی-قضایی قتل و حداقل 1,400 موارد خودسرانه بازداشت.

تانزانیا: رئیس جمهور جان Magufuli را دستگیر کرده است مخالفت نمایندگان مجلس و روزنامه نگاران بسته رسانه و تصویب قوانین به پوزه شدند.

اروپا ارائه یک تصویر مخلوط. وجود دارد قوی و جشن دموکراسی نیز وجود دارد:
مجارستان: نخست وزیر ویکتور اوربان در تراز وسط قرار دارد اجرایی مقننه و قضائیه. دولت خود را مجبور به بسته شدن دانشگاه اروپای مرکزی و تحمیل اولین مالیات بر اینترنت. در مارس 30, آقای اوربان رو تصویب قوانین اضطراری است که به او حق حکومت حکم تا زمانی که او مناسب بداند.

روسیه: ولادیمیر پوتین رئیس جمهور تحت فشار قرار دادند از طریق اصلاح قانون اساسی که مدت خود را تنظیم مجدد به صفر است. در مسکو هنگامی که هزاران نفر از معترضان در خیابان های مسئولین با باتوم و بیش از 2000 نفر بودند بازداشت ده ها تن بودند مورد ضرب و شتم و چند تا به حال پرونده های جنایی باز شده در مقابل آنها. دستگیری مخالفان سیاسی خشونت توسط ماموران پلیس بازداشت کودکان و تهدید به پدر و مادر تبدیل شدن به امری عادی است. وجود دارد بیش از 200 زندانی سیاسی در کشور است.

آسیا: درجات آزادی متفاوت است از کشوری به کشور است. برخی را نمی توان به عنوان دموکراسی.

تایلند: دولت جدید نخست وزیر Prayut چان-o-cha فرض قدرت در 2019. شده اند وجود فیزیکی و ضرب و جرح بر فعالان سیاسی مجبور ناپدید شدن از مدافعان حقوق بشر و قانون مقررات عملا تهدید به آزادی بیان است.

کامبوج: 2018 انتخابات برگزار شد در شدت سرکوب محیط زیست ارائه شده است که رای دهندگان هیچ معنی دار انتخاب کنید. حزب مخالف اصلی ممنوع شد, رهبران مخالف در زندان و یا تبعید و رسانه های مستقل و جامعه مدنی و رسانه ها محدود شد. حزب حاکم برنده هر صندلی در هر دو مجلس.

بشریت برنده خواهد شد
قبل از اینکه شما ناامیدی از خودتان بپرسید چرا هر رهبر قوی قادر به ‘بازداشت’ گسترش coronavirus? خواهد شد و بشریت در نهایت پیروزی بیش از این بیماری همه گیر? بلندترین زندگی تامیل شاعر آقای Vairamuthu فکر می کند بنابراین و به قلم یک شعر زیبا در coronavirus (اینجا است که یک ترجمه از یک قسمت):

Tinier از اتم
مرگبارتر از بمب اتم
وارد و بدون صدا
از بین می برد بدون جنگ
مرد را نابود
تاج بیش از حد
او را تسخیر همه گیر

زمانی که بشریت برنده این جنگ علیه coronavirus من امیدوارم که بشریت را نیز به نفع خود آن آزادی از دیکتاتورها و ستمگران و همچنین از کسانی که در آرزوی به طوری.

وب سایت: pchidambaram.در
توییتر @Pchidambaram_IN

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im