در سراسر راهرو: دولت گام برای مبارزه با COVID19 هستند ترسو اقدامات نصفه و نیمه و در عین حال خوش آمدید

People stand outside a pharmacy to buy medicines during a nationwide lockdown, imposed in the wake of coronavirus pandemic, in Jammu (PTI photo) مردم ایستاده در خارج از داروخانه برای خرید دارو در سراسر کشور مستند تحمیل در پی بیماری همه گیر کوروناویروس در جامو (PTI عکس)

جمعه, مارس 19 نخست وزیر اعلام کرد که وجود دارد خواهد بود یک Janata حکومت نظامی در روز یکشنبه, مارس 22. من فکر کردم که ساعت شد تست آب و او اعلام خواهد کرد یک مستند از برخی از انواع در پایان مقررات منع رفت و آمد. هیچ اطلاعیه در روز یکشنبه.

در ضمن بین 20 مارس و آوریل 23, چند دولت اعلام جزئی یا کلی قفل کردن در بسیاری از نقاط. هیچ چیز قابل توجه رخ داده در روز دوشنبه (23) و یا سه شنبه (24) جز این که شماره که تست مثبت و تعدادی که فوت شدند خزنده به آرامی.

اخبار مرتبط

شاید نگران آنچه اتفاق می افتد در ایتالیا, اسپانیا و ایران از ساعت رفت و در تلویزیون دوباره در مارس 24 و اعلام کرد در سراسر کشور مستند موثر نیمه شب و در آن روز. این مستند آغاز شد و در ساعت 00.00 در مارس 25 و زمانی که شما این به عنوان خوانده شده آن را وارد پنجمین روز است. نه تنها این کشور آماده نیست برای یک مستند در سراسر کشور و حتی دولت مرکزی بود که آماده نشده بود. چگونه می توانید یک در غیر این صورت توضیح این واقعیت است که اقتصادی نیروی کار اعلام شده توسط PM در 19 مارس شده است تشکیل تا کنون ؟

آمادگی دولت
متاسفانه unpreparedness شده است مشخصه مودی دولت پس از مورد اول که تست مثبت بود و شناخته شده در ژانویه 30. زیر را در نظر بگیرید:

بزرگترین شکست بود ناکافی تست. اپیدیولوژی پزشکی و کارشناسان به اتفاق آراء در دفاع از تست بیشتر. تست آزمون بیشتر ردیابی منزوی و درمان بود و نیاز به ساعت. دولت به نظر می رسد که شکست خورده در این زمینه است. در بالاترین (که من نوشتن این مقاله) تنها 12,000 آزمون هر روز در حال انجام مصاحبه ابر در گزارش شماره به توان و حذف. تغییر موقعیت ICMR اضافه شده به تاخیر و سردرگمی است. هیچ وضوح به این روز ؛
حتی پس از تعدادی از افراد که تست مثبت افزایش یافته بود به 724 جدید و موارد گزارش شده از مکان های جدید هر روز ICMR و وزارت بهداشت می گوید که هند هنوز در مرحله 2 و هیچ شواهدی از جامعه انتقال’, ادعا شک توسط برخی از اپيدميولوژيستها;
هند نیاز به 7,00,000 PPE مناسب 60,00,000 N-95 ماسک و 100,00,000 3-طبقه ماسک. هیچ نشانه ای وجود دارد که چگونه بسیاری از آنها امروز در دسترس است و یا زمانی که تعادل در دسترس خواهد بود;
با وجود تقاضا برای ممنوعیت صادرات, پنکه, دستگاه تنفسی و sanitisers ممنوع شد و تنها در مارس 24;
زنجیره تامین باقی می ماند مختل شود. بسیاری از مواد غذایی و ارائه فروشگاه بسته شد چون لوازم متوقف شده بود. در بسیاری از موارد فروشگاه دستیاران اجازه نداشتند برای رسیدن به مغازه ها;
در آنجا بودند جانسوز تصاویر کودکان اعتراف به آنها خورده بود هر چیزی که بعد چون هیچ غذایی در خانه و از کارگران مهاجر trudging در بزرگراه ها به خانه های خود در راجستان یا اوتار پرادش یا بیهار. این آشکار بود که دولت به حال خود رها شده و آنها را به سرنوشت خود را;
پلیس — بدون شک تحت کنترل دولت — هیچ دستورالعمل های روشن. در مکان های مختلف آنها را متوقف کرده و تحویل عوامل یا مردم خرید مقررات. ویدئوها از ضرب و شتم پلیس ادعا متخلفان با lathis و اعمال غیر معمول مجازات بدون اقتدار قانون ویروسی رفت و باعث بهت و حیرت.

Underwhelming طرح

فاحش ترین شکست بود و شکست به اعلام اقدامات همزمان با اعلام مجموع مستند برای محافظت از امرار معاش از فقیر و آسیب پذیر — مستاجر کشاورز, کشاورزی, کارگر روزانه بگير های خود اشتغالی صاحب یک MSME را گذاشته و صنعتی کارگر بی بضاعت و مردم در کوچه و خیابان. مجموعه ای دیگر از مردم درمانده باقی مانده شامل کارفرما مسئول پرداخت دستمزد, مالیات دهندگان و وام گیرنده با EMI تعهدات.

پیشنهادات مختلفی بر روی میز است اما دولت dithered تا مارس 26. مالی طرح اقدام (FAP) اعلام شده توسط وزیر دارایی شامل ترسو نیمی از اقدامات و قطعا نه جامع است. این FAP را ارائه مواد غذایی مناسب برای بسیاری از بخش های فقیر اما این طرح را نمی خواهد به اندازه کافی پول نقد در جیب خود. بدتر, برخی از بخش های فقیر و آسیب پذیر بودند کاملا نادیده گرفته شده: مستاجر کشاورزان MGNREGA کارگران خواهد شد که بدون MGNREGA کار و خیابان مردم destitutes مرد Jan Dhan حساب دارندگان گذاشته و کارگران و غیره نادیده گرفته شدند. علاوه بر خواسته های مشروع مانند فرمت از پرداخت مالیات مهلت تعویق EMI خرما به علت قطع در GST, نرخ و غیره بودند خطاب نیست. این FAP شد underwhelming. من تمدید محتاط خوش آمدید به این طرح است.

نیاز به رهبری

اگر چه FM ادعا کرد که دولت مبلغ سرمایه گذاری برای FAP شد Rs 1.7 لاخ کرور روپیه تخمین من از پول نقد اضافی که منتقل خواهد شد به سود حدود 60,000 تومان کرور روپیه به علاوه منسوب ارزش foodgrains و پالس تومان 40,000 کرور. این هزینه ها لازم است اما قطعا کافی نیست. FAP بخش دوم مورد نیاز خواهد بود در چند ساعت یا چند روز.

اکثر مردم سرگرم نابجا باور است که هند خواهد شد نمی شود تا آنجا که چین و ایتالیا و یا اسپانیا شد. من می ترسم هند است استثنایی. هند مانند هر کشور را رنج می برند قابل توجهی ویرانی. بیشتر ما در حال حاضر پرداختن به تنها زندگی, سلامت, و معیشت دغدغه های مردم است. بزرگتر وجود دارد سوال اقتصاد شغل و درآمد. کشویی اقتصاد خواهد شد برای دسترسی بیشتر و اضافه کردن به ویرانی و بدبختی مردم است. دولت باید از ریختن آن شک و ارائه فوق العاده جسورانه و قاطع رهبری است.

وب سایت: pchidambaram.در
توییتر @Pchidambaram_IN

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>