ACLU of Illinois در تماس های پلیس برای جلوگیری از استفاده از بازداشت به اجرای stay-در-خانه سفارش

تیاو ACLU of Illinois نام در سازمان های اجرای قانون در سراسر کشور برای جلوگیری از استفاده از بازداشت گسترده برای به اجرا درآوردن رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر اضطراری اقامت در خانه سفارش دهید.

به عنوان برخی از جوامع ramped تا پلیس اجرای stay-در-خانه سفارش ACLU of Illinois خواسته پلیس را یک گام به عقب.

این گروه غیر انتفاعی خاطر نشان کرد سازمان های اجرای قانون در سراسر ایالت ایلینوی که نقش خود را به ساخت داوطلبانه با رعایت این منظور به جای استفاده از آن را جرم بازداشت.

ACLU وکیل راشل مورفی گفت: در طول یک بیماری همه گیر آن موضوع ایمنی نه تنها برای مردم بلکه برای افسران پلیس.

“تمام انرژی ما در حال حاضر باید هدفمند در کاهش گسترش COVID-19 و اقدام مطابق با مناسب بهداشت عمومی توصیه” مورفی گفت. “پلیس باید با محدود کردن تعداد تماس های آنها با اعضای عمومی محدود کردن تعدادی از بازداشت که آنها در حال ساخت و واقعا تنها با در نظر گرفتن افراد به زندان به عنوان آخرین چاره.”

تماس می آید که مقامات مبارزه برای مهار گسترش COVID-19 در دولت زندانها. روز دوشنبه رژیم صهیونیستی است. J. B. پریتزکر امضا فرمان اجرایی برای اعطای پزشکی مردم آسیب پذیر furloughs از زندان در طول COVID-19 اضطراری است. مقامات بهداشت عمومی گزارش داده اند که حداقل دو مرگ در Stateville مرکز تادیبی. حدود 100 دیگر زندانیان و کارکنان در مرکز آزمایش مثبت برای COVID-19.

برخی از جوامع را اجرا جریمه برای تجمعات از 10 یا بیشتر مردم است.

جان Fermon اطلاعات عمومی و افسر برای بلومینگتون اداره پلیس گفت: تجمعات شده است بسیار ناچیز است و معمولا درگیر انتخاب کنید تا بازی بسکتبال در یک پارک.

“هنگامی که افسران پاسخ آنها آموزش و, من می خواهم بگویم 100 درصد از زمان ما داوطلبانه انطباق” Fermon گفت.

از آنجا که اقامت در خانه سفارش به اثر رفت در 20 مارس Fermon گفت: پلیس تماس کاهش یافته است 40 تا 50 درصد است.

اتهامات جنایی گزارش شده در سایر نقاط کشور است.

در آلتن پلیس را شکست حزب در یک نوار محلی در ساعت 1 صبح یکشنبه و ثبت یک شکایت کیفری از بی پروا رفتار در برابر هر فرد وجود دارد برای نقض اقامت در خانه سفارش تلگراف گزارش داد. شهردار شد و در میان کسانی که در حزب با توجه به بیانیه ای از شهردار.

وجود دارد همچنین گزارش دو طرف در نزدیکی کوئنسی.

پریتزکر گفت: او نه تشویق بازداشت اما گفت: اجرای شد تا به سازمان های اجرای قانون محلی. او گفت: برخی از شهرداری های گذرانده خود به خود احکام و قوانین اضطراری.

“ما در حال درخواست از مردم برای انجام کار درست – و اکثر مردم, اکثریت قریب به اتفاق مردم در حال انجام کار درست” فرماندار گفت. “اما اگر مردم تشویق دیگران به هم در گروه های بیش از 10 یا به لحاظ اجتماعی فاصله … من فکر می کنم در برخی از نقطه آن شایسته است با توجه به یک نتیجه واقعی.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de