متهم را در چین به امریکا فرو به همه گیر جهنم هفته

نقش چین در گسترش coronavirus است رسم افزایش نظارت امریکا به عنوان اسلاید به آنچه که ممکن است به اثبات بدترین مرحله از بیماری همه گیر.

طبقه بندی اطلاعات گزارش داده شده به کاخ سفید در هفته گذشته نشان داد که چین پنهان میزان شیوع با توجه به بلومبرگ. در حال حاضر ایالات متحده پیشی چین به عنوان کانون جهانی سرایت با 206,200 مورد تأیید و 4,633 مرگ و میر.

چین تایید کرده است برخی از 82,300 موارد و 3,316 مرگ و میر با توجه به یک مورد شمارش نگهداری توسط دانشگاه جانز هاپکینز.

“ما می تواند بهتر شده است اگر چین بیشتر شده است آینده” معاون رئیس جمهور مایک پنس با سی ان ان گفت شنبه. “آنچه به نظر می رسد در حال حاضر آشکار است که مدتها قبل از جهان آموخته است که در ماه دسامبر در چین برخورد با این و شاید به اندازه یک ماه زودتر از آن که شیوع واقعی بود در چین است.”

جمهوری خواهان لعنتی استبداد در پکن برای پنهان کردن حقایق از جهان است.

“بدون اظهار نظر در هر گونه اطلاعات طبقه بندی شده این بسیار دردناکی آشکار است: حزب کمونیست چین است دروغ است دروغ می گوید و ادامه خواهد داد به دروغ در مورد کوروناویروس برای حفاظت از رژیم” گفت: دیابت بن Sasse, یک جمهوری خواه نبراسکا.

جمهوری خواه تد کروز سناتور. متهم کرد دولت چین نه تنها از خودداری اطلاعات در مورد شیوع کروناویروس اما همچنین از راه اندازی “جنگ اقتصادی” علیه آمریکا توسط زور زدن صنعت داروسازی است که به شدت متکی بر تولید چین.

جف جلسه دادستان کل سابق تحت مغلوب ساختن پیشی جستن است که در حال حاضر در حال اجرا در آلاباما دوباره به مجلس سنا به نام پنج شنبه برای کنگره انتخاب کمیته بررسی چین است.

https://twitter.com/jeffsessions/status/1245387914810462208?ref_src=twsrc%5Egoogle%7Ctwcamp%5Eserp%7Ctwgr%5Etweet

در Wednesdat شب نشست خبری رئیس جمهور تهمت و گفت: آمریکا نمی داند که آیا چینی آمار دقیق هستند. اما او را متوقف کوتاه از سرزنش چین است.

“ارتباط با چین خوب است,” او گفت: با استناد به تجارت خود را مقابله با پکن است.

مغلوب ساختن پیشی جستن است با اشاره به کروناویروس به عنوان “چینی ویروس” میگویند که به معنای مقابله با ادعاهای چین سخنگوی وزارت امور خارجه که ارتش ایالات متحده معرفی ویروس به ووهان. دولت چین کاهش یافته است که ادعا می کنند. “من فرض بالا-سطح مردم نمی دانند در مورد آن” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت.

در ضمن بسیاری از کشورها آماده برای بحران به آخرین طولانی تر و تلفات سنگین.

ویمبلدون, تنیس, قهرمانی, برنامه ریزی برای 29 ژوئن-جولای 12, لغو شد و برای اولین بار پس از جنگ جهانی دوم.

ایتالیا با وزیر بهداشت روبرتو Speranza اعلام کرد که یک مستند در سراسر کشور را به گسترش مارس 13, حداقل با توجه به انتخاب. دانشگاه جانز هاپکینز نشان داده است که میزان عفونت شروع به آهسته در ایتالیا اولین کشور غربی برای قرار دادن در سراسر کشور مستند در محل. هر چند تعداد موارد تایید شده در ایتالیا پیشی گرفته است 110,500 سرعت رشد کاهش یافته و از حدود 6000 مورد جدید در هر روز از مارس 25 به حدود 4000 موارد جدید یک روز پس از مارس 28.

سهام روز چهارشنبه پس تهمت هشدار سهشنبه که ملت به رهبری به یک “بسیار دردناک دو هفته.”

تمام شاخص های سهام کاهش یافته و تقریبا 5% و تلخ برای شروع سه ماهه دوم. میانگین صنعتی داو جونز تعطیل نزدیک به 1000 امتیاز.

مقامات کاخ سفید پروژه که 100000 تا 240,000 آمریکایی ها خواهد بود مرگ آلوده شده توسط ویروس. بسیاری از این مرگ و میر انتظار می رود ظرف چند هفته آینده. هر سه شاخص سهام از دست داده اند حداقل یک چهارم از ارزش خود را پس از تنظیم بالاترین رکورد در ماه فوریه است.

کسب و کار بانک ها و خانواده ها می تواند نگه دارید بدون درآمد فقط تا زمانی. “همه چیز بستگی دارد در چه مدت آن طول می کشد اما اگر این می رود برای یک مدت طولانی آن را قطعا رفتن به مادر همه بحران های مالی,” بالا اقتصاددان دانشگاه هاروارد و بحران مالی مورخ کن روگوف گفت.

فرمانداران در فلوریدا و می سی سی پی شد آخرین به موضوع ماندن در خانه سفارشات به تعداد افراد آلوده از طاعون در صدر 200,000 با توجه به دانشگاه جانز هاپکینز.

سخنران نانسی پلوسی و آمریکا باید شامل یک $760 میلیارد زیرساخت لایحه به عنوان بخشی از آینده پیشنهاد برای افزایش ویروس-آلوده کردن اقتصاد است. آن شامل انرژی سبز طرح است که باید تبدیل به یک اولویت برای حزب مانند انتقال به انرژی های تجدید پذیر و مورد علاقه های قدیمی مانند بیشتر با سرعت بالا راه آهن و وسایل نقلیه الکتریکی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de