در کارناتاکا دولت ساخته شده است پیشرفت های قابل توجهی در هوش مصنوعی (AI) که منجر به دقیق تر تصمیم گیری گفت: Prashant Kumar Mishra مدیر – آن & BT و مدیر عامل کارناتاکا نوآوری و فناوری در جامعه است.

ارائه مراسم تحلیف در کنفدراسیون صنایع هند (CII) در دیدار با هوش مصنوعی نرم افزار Digi-Tech Summit و نمایشگاه Mishra گفت: دولت به رهبری این انقلاب در هند و همواره در خط مقدم در علم و آن.

“با تنظیم هوش مصنوعی تحقیق, ترجمه پارک در ارتباط با هند موسسه علوم (IISc) دولت با هدف اولویت بندی هوش مصنوعی پروژه های پایلوت در زمینه های مختلف از جمله کشاورزی, آموزش و پرورش, بهداشت و درمان و حمل و نقل و خدمات مالی و مدیریت شهری,” او اضافه شده است.

مضمون “تغییر کاربردی هوش”, نشست دو روزه را تمرکز بر ایجاد و افزایش آگاهی در مورد هوش مصنوعی و یادگیری ماشین. مذاکرات در این رویداد را لمس بر تحولات سریع در حوزه اینترنت از چیزهایی که داده ها و تجزیه و تحلیل اتوماسیون و رباتیک از یک کاربر صنعت ديدگاه.

Krishnakumar Natrajan, بنیانگذاران, Mindtree و مدیریت شریک میله سرمایه گذاری گفت: در حالی که آمریکا و چین به خوبی پیش در هوش مصنوعی هند یک فرصت منحصر به فرد برای رهبری جهان در هوش مصنوعی به عنوان شرکت های فن آوری در اینجا باید قرار گرفتن در معرض به مشتریان جهانی و تقریبا 75 درصد از $170 میلیارد دلار درآمد از صنعت فن آوری آید از مشتریان جهانی است.

علاوه بر این هند بیش از چهار میلیون و فن آوری حرفه ای و سریع ترین بازار رو به رشد برای تلفن های هوشمند است. و هیچ 1 از نظر مصرف داده ها که ارائه خواهد شد هسته پایه و اساس هوش مصنوعی سیستم های. سیاست های دولت مانند ملی هوش مصنوعی سیاست و همچنین هوش مصنوعی برای فراگیر اقتصاد خواهد بود درایور های هوش مصنوعی در هند. مهم این است که هوش مصنوعی در اجرای آن است اخلاقی و توجیه برای جامعه واقعا به خرید آن,” او اضافه شده است.

Sunil Gopinath مدیر عامل شرکت Rakuten هند گفت که هوش مصنوعی برنامه های گسترده ای در سراسر چندین صنعت عمودی. آن را تبدیل به کسب و کار و مدل های کسب و کار. یکی از نگرانی های کلیدی است که هوش مصنوعی را تحت تاثیر قرار مشاغل; با این حال او گفت که هوش مصنوعی را تنها تبدیل شغل آینده و نمی خواهد که تاثیر کلی در بازار کار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im