‘کاملا غرق”: 99 ساله و کهنه سرباز جنگ جهانی دوم افزایش 23 میلیون دلار برای بیمه خدمات درمانی با راه رفتن دور در باغ

بریتانیا در جنگ جهانی دوم کهنه را مطرح کرده است بیش از 20 میلیون دلار برای این کشور خدمات درمانی از طریق یک موسسه خیریه راه رفتن او شروع به بزرگداشت تولد 100.

هفته گذشته تام مور تصمیم گرفت او را به جمع آوری پول برای کمک به تلاش ها برای جلوگیری از گسترش coronavirus با راه رفتن طول 82-پا باغ جلو و عقب 100 بار خود را با استفاده از واکر برای پشتیبانی. مور 99 به نوبه خود 100 در پایان ماه آوریل است.

[مرتبط: ویژه زندانیان: 75 سال پس از او به ضرب گلوله کشته شد بیش از ژاپن تلنگر Hanley نشان می دهد که چگونه او جان سالم به در برد]

اولیه خود را هدف 1000 پوند است که در حدود $1,250 اما او در نهایت سر به فلک کشید گذشته که نشانگر افزایش حدود 23 میلیون نفر است.

دخترش هانا Ingram-مور با سی ان ان گفت پدر او بوده است ورزش روزانه طی روزهای گذشته جزئی جایگزینی مفصل ران و که او تا به حال آمد تا با ایده جمع آوری کمک مالی.

مور آموزش دیده به عنوان یک مهندس عمران قبل از او داوطلب خدمت سربازی در ارتش بریتانیا در طول جنگ جهانی دوم است. وی در بریتانیا و همچنین در خارج از کشور در هند و اندونزی است.

روز پنج شنبه سخنگوی شماره 10 خیابان داونینگ گفت که نخست وزیر بوریس جانسون که زمان صرف شده در واحد مراقبت های ویژه در حالی که مبارزه با کروناویروس خود را “قطعا باید به دنبال راه هایی برای تشخیص تام خود را برای تلاش های قهرمانانه” با توجه به واشنگتن پست.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im