غایب رهبری: عدم حضور کمیته پارلمانی جلسات جدی نقض اعضا پاسخگویی

به غیبت از جلسات این کمیته نشان می دهد به یک بی اعتنایی خود را برای پاسخگویی به مجلس و با گسترش به مردم است.

نزدیک به 40 درصد از نمایندگان مجلس که عضو هستند هشت بخش مربوط ایستاده کمیته (DRSCs)-95 از 244—حضور نداشت حتی یک جلسه در تقاضا برای کمک های مالی برای وزارتخانه ها. جلسات را در مورد تقاضا برای کمک های مالی که کلید به عملکرد وزارتخانه ها.

معاون رئیس جمهور و Rajya سبها رئیس Venkaiah Naidu ساخته شده که جزئیات عمومی اشاره کرد که اگر تمام DSRC جلسات وجود دارد 24 DSRCs در مجموع—در نظر گرفته شده که در مجموع نشسته از مجلس شده اند که نزدیک به 100 روز نزدیک به آنچه که دیده می شد در 1950s که هند بود نوپای دموکراسی در برابر 60-70 نشست که سالانه اتفاق می افتد در حال حاضر.

اخبار مرتبط

با توجه به قانون اساسی اجازه می دهد تا آنها را به غیر حزبی اشخاص که مشغول به کار است که با هماهنگی اعضای طرف نشسته در مخالفت و خزانه نیمکت ایستاده کمیته نقش مهمی در روند قانونگذاری و در نتیجه دموکراسی است. لوایح مهم و پیش نویس سیاست های گرفته شده برای بحث و گفتگو به طوری که حتی یک دولت با اکثریت قریب به اتفاق است که قادر به ram سیاست های خود را از طریق.

به غیبت از جلسات این کمیته نشان می دهد به یک بی اعتنایی خود را برای پاسخگویی به مجلس و با گسترش به مردم است. در برابر پس زمینه از مجلس عملکرد گروگان برگزار می شود توسط قطع مکرر ضعیف حضور در جلسات کمیته به معنی dereliction وظیفه در بخشی از نمایندگان مردم است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de