آمریکا مبتنی بر آب و شرکت های آی بی ام کسب و کار گفته است که هند باید آماده برای یک کمی زودتر از حد معمول شروع (31 مه) و بالاتر از نرمال بارندگی (105 درصد) در طول سال 2020 موسمی.

Uncalibrated مدل آب و هوا پیش بینی ها نشان می دهد غیر منتظره ای, مرطوب, فصل باران های موسمی در این سال اگر چه آب و شرکت کالیبره و تعصب-اصلاح مدل نشان می دهد یک درجه پایین تر از خشکی. ملی هند پیش بینی های هند هواشناسی بخش (آی) است که انتظار می رود با آمدن موسمی دوربرد هوا در اواخر این ماه.

باران موج در امتداد سواحل غرب

آب و هوا انتظار شرکت غیر عادی بارش سنگین تهدید برای غرب ساحل. “بله, ما انتظار داریم در سواحل غرب که بیشتر غیر عادی بارندگی در این فصل به خصوص در جنوب-غرب” تاد, Crawford, رئیس هواشناس در آمریکا بر اساس پیش بینی گفت: BusinessLine یک ایمیل به تعامل. رفتن توسط این, ساحلی کرالا و کارناتاکا باید بند دیگری مشغول نجومی این سال است.

“ما در انتظار یک انتقال از ضعیف ال نینو شرایط به سمت لا نینا شرایط ما به عنوان پیشرفت از طریق فصل موسمی که به نفع یک مقیاس جوی الگوی است که تبدیل خواهد شد به طور فزاینده ای منجر به سنگین تر, بارش بعد از آن در فصل” شرکت های فصلی هوا زودتر در دسترس ساخته شده به طور انحصاری به BusinessLine گفت.

آب و هوای خشک به شمال شرق

اما دو قطبی اقیانوس هند (IOD) سیگنال به احتمال زیاد نمی تواند به عنوان مثبت به سال گذشته; اگر آن را مثبت و در همه حال آن را محدود و احتمال تکرار 110 درصد از نرمال فصل است که هند در سال 2019.

اما خصوصی forecaster گفت که این پیش بینی نیز باید فاکتور در چند decadal سیگنال خشک (احتمال کمتر از نرمال بارندگی اتفاق می افتد در decadal فواصل) که همچنین کج انتظارات کمی نسبت به خشک کن های جانبی. فصلی هوا را نشان می دهد خشکی بیش از اکثر نقاط شمال غرب هند مجاور هند شرق و شمال شرق هند به عنوان نشان داده شده در گرافیک.

روند به سمت لا نینا

پاسخ به سوالات کرافورد گفت که شرکت آب و هوا خواستار خشک کن-از-شرایط عادی در سراسر شمال با بالاتر از نرمال بارندگی در مکان های دیگر (نگاه کنید به نقشه). “این به این معنا نیست وجود دارد نمی خواهد خشک جادوها در مناطق دیگر; درست است که ما انتظار داریم این فصل به عنوان یک کل به طور کلی در اکثر مناطق خارج از شمال. ما انتظار داریم آن را به یک جای مرطوب موسمی فصل در اکثر مناطق; بخش هایی از شمال ممکن است کمی خشک به عنوان ذکر شده در بالا.”

انتظار می رود که یک روند به سمت بیشتر La Nina نوع شرایط تحقق عنوان فصل موسمی پیشرفت است که باید به نفع سنگین تر, بارش بعدا در این فصل در تمام مناطق. “بر خلاف سال گذشته ما انتظار نداریم که بسیار قوی IOD; پس از آن ممکن است دشوار برای بازگشت به 110 درصد سطح است که ما در سال گذشته است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی