حدود سه چهارم از رای دهندگان حمایت ماسک سفارشات جریمه نقدی و یا زندان: نظرسنجی

Support برای ایالت ماسک حکم عبور وابستگی سیاسی بر اساس یک نظرسنجی جدید.

این سیاسی/صبح مشورت نظرسنجی منتشر شده در روز چهارشنبه و نشان داد که 53 درصد از رای دهندگان ثبت شده “به شدت” حمایت متحده صدور دستورات است که نیاز به ماسک صورت به تواند در مجازات از جریمه یا زندان زمان. تعداد کسانی که در حمایت از این تصور افزایش یافته و به 72 درصد زمانی که کسانی که “تا حدودی” از این ایده حمایت می شدند. تنها 21 درصد از رای دهندگان هم به شدت مخالف و یا تا حدودی مخالف.

اکثر پشتیبانی از ایالت حکم صادق است در میان دموکرات جمهوری خواه و مستقل رای دهندگان. هشتاد و شش درصد از دموکرات ها هم به شدت و یا تا حدودی حمایت از ماسک اجرای حکم و مجازات نسبت به 68 درصد از مستقل و 58 درصد از جمهوری خواهان.

نظرسنجی انجام شده از جولای 17-19, بررسی 1,991 ثبت نام رای دهندگان. این پژوهش آنلاین و نظر سنجی تا به حال 2-نقطه حاشیه خطا.

کایل Dropp از بنیانگذاران و رئیس تحقیقات افسر در صبح مشورت با اشاره به افزایش تمرکز در سراسر کشور بر اهمیت پوشش صورت برای کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus.

“با مقامات بهداشت عمومی قرار دادن مجدد تاکید بر ماسک-پوشیدن برای مبارزه با کروناویروس نزدیک به سه چهارم از رای دهندگان — از جمله بیش از نیمی از جمهوری خواهان — آیا حمایت دولت خود را سازماندهی اجباری ماسک جهت فضاهای عمومی و حتی اگر با پوشیدن یک ماسک می تواند منجر به جریمه یا زندان زمان,” او گفت:.

ماسک صورت اجباری در سراسر ایالات متحده افزایش یافته است در هفته های اخیر در میان موج در coronavirus موارد در برخی از مناطق. روز سه شنبه در واشنگتن دی سی شهردار موریل Bowser خود گسترش شهر ماسک حکم شامل هر کسی در خارج از خانه خود را با استثنائات بسیار کمی.

در این هفته رئیس جمهور تهمت که در گذشته بوده است مردد در مورد خود و ماسک استفاده تایید پوشش صورت به عنوان “وطن پرست.” پس از پوشیدن یک ماسک صورت برای اولین بار در اوایل این ماه او ارسال شده یک عکس از خود را با پوشیدن یک ماسک به توییتر در روز دوشنبه.

“ما از ایالات متحده در تلاش های ما برای شکست نامرئی چین ویروس و بسیاری از مردم می گویند که آن را وطن پرست به پوشیدن ماسک صورت زمانی که شما نمی توانید به لحاظ اجتماعی فاصله. وجود دارد هیچ کس بیشتر میهنی از من مورد علاقه خود را رئیس جمهور!,” او نوشت.

این ایالات متحده است که به سرعت نزدیک 4 میلیون تایید موارد COVID-19 و شمارش برخی از 143,000 مرگ و میر ناشی از این بیماری همه گیر آغاز شد و در چین مرکزی در اواخر سال گذشته.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im