حدود 340 نفر دستگیر شده در سریلانکا برای هجوم در سراسر کشور حکومت نظامی

نزدیک به 340 نفر دستگیر شده اند در سریلانکا برای هجوم در سراسر کشور مقررات منع رفت و آمد اعمال شده توسط دولت برای مهار سریع گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس که ادعا کرده بیش از 13000 زندگی در سطح جهان, پلیس گفت:.

مظنون دستگیر شدند از مناطق تحت چندین ایستگاه های پلیس. بسیاری از مجموع 338 افرادی که دستگیر شده بودند پیدا شد loitering در جاده ها با وجود مقررات منع رفت و آمد.

آنها دستگیر شدند و برای نوشیدن در اماکن عمومی رانندگی در جاده ها و نگهداری رستوران خود را باز برای موهای رفتار پس از نوشیدن و فروش کالا در طول حکومت نظامی به کلمبو صفحه به نقل از سخنگوی پلیس S P Jaliya Senaratne عنوان کرد و گفت.

سریلانکا رئیس جمهور Gotabaya Rajapaksa را در روز جمعه اعمال شده در سراسر کشور حکومت نظامی از روز جمعه تا دوشنبه برای مبارزه با این سرعت گسترش بیماری همه گیر کوروناویروس.

حکومت نظامی بود که به برداشته در روز دوشنبه تمدید شده است.

رئيس جمهور در رسانه بخش گفت: مقررات منع رفت و آمد تمدید شده است تا 6 صبح (به وقت محلی) روز سه شنبه برای کلمبو پوتلم و گمپها مناطق و خواهد بود reimposed در 2 بعد از ظهر (به وقت محلی) که بعد از ظهر کلمبو روزنامه گزارش شده است.

حکومت نظامی در مناطق دیگر برداشته خواهد شد در ساعت 6 صبح (به وقت محلی) روز دوشنبه و reimposed در 2pm (به وقت محلی) آن را گفت.

همه مشروب رسانه ها دستور داده شده است به بسته باقی می ماند زمانی که حکومت نظامی است به طور موقت برداشته شده است.

سری لنکایی پلیس قبلا محدود به مقررات منع رفت و آمد به شب در غرب مناطق ساحلی حرکت با هدف ردیابی کردن ایتالیا عودت که اجتناب از اجباری قرنطینه روند.

پلیس گفت: با وجود مقررات منع رفت و آمد مردم شد و درگیر شدن در فعالیت های اجتماعی هجوم نیاز اجتماعی را حفظ فاصله.

کشورها در سراسر جهان در حال آب بندی مرزهای خود را و ممنوعیت سفر برای متوقف کردن سریع گسترش COVID-19 همه گیر است که ادعا کرده 13,048 زندگی با بیش از 307,277 موارد گزارش شده در بیش از 165 کشور و سرزمین با توجه به داده ها از دانشگاه جانز هاپکینز.

از نظر افزایش تعداد رمان coronavirus موارد در سطح جهانی سریلانکا روز سه شنبه به حالت تعلیق همه پروازهای بین المللی پس از رسیدن در این کشور است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>