ABC دن آبرامز: وجود دارد هیچ چیز بیشتر توهین ” از قاضی را توبیخ ویلیام بر

دن آبرامز ارشد حقوقی تحلیلگر ABC News, شگفت زده در فوق العاده طبیعت از یک قاضی فدرال را ملامت به دادستان کل ویلیام Barr.

سی قاضی دادگاه منطقه رخی والتون در روز سه شنبه دوم حدس زده redactions در ویژه مشاور رابرت مولر گزارش و خواسته وزارت دادگستری او را به یک unredacted نسخه برای دیدن اگر جزئیات بیشتر باید ساخته شده است. به DOJ بعد با صدور بیانیه ای با رد حکم دادگاه اظهارات.

آبرامز در ظاهر در ضرب و شتم با Ari Melber جمعه شب گفت: قاضی را توبیخ از بار توهین شد.

“چه چیزی باعث این بسیار قابل توجه به عنوان شما در حال بحث در این است که قاضی نیست و فقط گفت: نگاه من می خواهم به بررسی این و من می خواهم برای تصمیم گیری” را آغاز کرد. “قاضی گفت: من نمی اعتماد دادستان کل به دلیل آنچه که ما تا کنون دیده ام و به عنوان یک نتیجه, من از رفتن به نیاز به بررسی و حتی چیزهایی که شما باید به من گفت دلایلی وجود دارد شما باید redacted. اما من به شما اعتماد نمی, بنابراین من قصد دارم که به نظر خودم را.”

او همچنین اشاره کرد که قاضی منصوب شده بود به متفاوت نیمکت توسط روسای جمهور جمهوری خواه از جمله رئیس جمهور رونالد ریگان, George H. W. بوش و جورج دبلیو بوش است.

“ما مقدار زیادی از زمان دادستان دریافت سرزنش توسط قضات درسته ؟ آنها می گویند “این باید تبدیل به دفاع” یا ” شما بچه ها خراب شده بود. اما می گویند شما به سادگی نمی تواند اعتماد دادستان کل ایالات متحده” آبرامز اضافه شده است. “قاضی گفت:” من نگران هستم شما سیاسی روند.’ وجود دارد هیچ چیز بیشتر توهین به دادستان کل ایالات متحده می گویند شما اشتباه می گویند من مطمئن هستم که من می تواند اعتماد شما, اما شما می دانید آنچه که من فکر می کنم شما ممکن است سیاسی روند. که بزرگ است.”

والتون استدلال کرد که او “قبر نگرانی در مورد عینیت فرایند است که قبل از انتشار عمومی از redacted نسخه مولر گزارش” و “اثرات در وزارت دادگستری پس از آن توجیه.”

“اصلی redactions در گزارش های ساخته شده توسط گروه وکلای مدافع در مشورت با اعضای ارشد مشاور ویژه مولر تیم دادستان در آمریکا وکیل دفاتر و اعضای جامعه اطلاعاتی,” DOJ سخنگوی Kerri Kupec گفت. “در پاسخ به قانون آزادی اطلاعات درخواست کل گزارش شد و پس از بررسی توسط حرفه ای وکلای مدافع از جمله حرفه های مختلف وکلای با تجربه و تخصص در قانون آزادی اطلاعات مورد — یک فرایند است که در آن دادستان کل هیچ نقشی. وجود دارد هیچ پایه و اساس به سوال کار و یا حسن نیت از هر یک از این حرفه ای گروه وکلا.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im