نخست وزیر نارندرا مودی روز دوشنبه به نمایش لغو ماده 370 تصمیم در Ramjanmabhoomi و عبور از تابعیت (متمم) قانون (CAA) به عنوان دستاورد تاریخی در انتخابات سخنرانی و سوال ملی اعتبار دهلی وزیر Arvind Kejriwal و کنگره است.

پرداختن به یک تجمع در جریان مبارزات انتخاباتی برای دهلی مجمع انتخابات PM متهم Kejriwal و کنگره در حمایت از “تفرقه” مبارزات در شاهین باغ جامع و Seelampur که در آن تظاهرات در برابر کا حرکت به دست آورده اند بیش از دو ماه گذشته.

 

هدف قرار دادن Kejriwal بدون نام بردن از او ب. ظ گفت: “برخی از مردم به تغییر سیاست اما ماسک شده است در حال حاضر. خود رنگ واقعی بوده است. شما را به یاد داشته باشید که زمانی که فولاد حملات اتفاق افتاده است این افراد سؤال شد ارتش… هنگامی که پلیس دهلی کشته شدن تروریست ها در Batla خانه آنها آن را به نام جعلی روبرو می شوند. اینها همان افرادی که در حال حاضر حمایت از کسانی که می خواهند به Balkanise هند است. می تواند به مردم در دهلی نو خود را فراموش رای بانک سیاست است که چشمانداز در مماشات? می توانید آنها ارائه ایمنی به دهلی نو هستند؟”

مودی گفت: وجود یک “طراحی” پشت ضد کا تظاهرات که برگزار شد در دهلی شاهین باغ جامی و Seelampur مناطق.

“آیا این یک تصادف است که این اعتراضات در حال اتفاق می افتد ؟ پاسخ این است که ” خیر ” است. این اعتراضات در حال آزمایش. وجود دارد این است که طراحی پشت این اعتراضات برای از بین بردن بافت اجتماعی. اگر آن را فقط یک اعتراض به یک قانون آن را بدست پس از اطمینان از دولت. اما AAP و کنگره در حال تحریک مردم است. آنها در حال انجام سیاست و توطئه در لباس پرواز tricolour و خواندن قانون اساسی” گفت: مودی.

ضد کا معترضان در Saheen باغ و جامع بوده است تصریح می کند که دین یک معیار برای اعطای تابعیت به عنوان انجام شده است در کا دولت به نقض قانون اساسی است.

“دیوان عالی کشور ابراز نارضایتی بیش از این آتش سوزی و خشونت در این تظاهرات. اما این افراد نمی مراقبت در مورد دادگاه. آنها نه گوش دادن به دادگاه اما آنها بحث در مورد قانون اساسی است. مردم دهلی نو را درک کرده اند این طرح است. آنها ساکت هستند اما عصبانی با رای بانک سیاست است. این مهم است که برای جلوگیری از این طرز فکر” گفت PM.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de