AAP جارو نوردد BJP در دهلی

Arvind Kejriwal توسعه مدل مذکور را شکست بی جی پی را گوش خراش مبارزات انتخاباتی نصب شده در اطراف ضد شهروندی (متمم) قانون (CAA) به عنوان Aam Aadmi Party (AAP) موفق به کسب یک پیروزی در دهلی مجمع انتخابات روز سه شنبه.

“دهلی نو birthed است نوع جدیدی از سیاست است. آن است که یک مدل به نام “سیاست کار’. من از پروردگار هانومان است که او تا به برکت این پسر دهلی و مردم دهلی نو” گفت: یک بشاش Kejriwal, flanked توسط سونیتا و فرزندان و همکاران خود را سانجی سینگ و Ashish تالوار به جايزه جمعیت حامیان در AAP ستاد.

یک مبارزه تلخ در طی آن Kejriwal, نامیده می شد یک “تروریست” در یک مسابقه که AAP turncoat Kapil میشرا که زد بر BJP بلیط از مدل شهر لقب یک “هند و پاکستان بازی” به پایان رسید در یک صمیمی داشته باشید.

نخست وزیر نارندرا مودی تبریک گفت Kejriwal در پیروزی خود را که او پاسخ داد: “از شما متشکرم آقا. من مشتاقانه در انتظار همکاری نزدیک با مرکز به شهرستان پایتخت ما به یک واقعا کلاس جهانی است.”

Kejriwal را در دوره سوم به عنوان دهلی سانتی متر نیز مشخص شده ملی حساب با رهبران همه احزاب مخالف نقطه خود را “مدل توسعه” در حالی که برخی مانند, West Bengal وزیر Mamata بانرجی گفت: این نشانه یک شکست برای یک اشتراکی تفرقه دستور کار در اطراف CAA-ملی ثبت نام از شهروندان (NRC) و ملی ثبت احوال (NPR).

با توجه به ملی, کنگره, حزب, رهبر Sharad Pawar دهلی نتایج نظرسنجی نشان می دهد “بادهای تغییر” در حال باد در کشور است. “بی جی پی به طور معمول با بازی جمعی از کارت به شکل رای اما موفق” گفت: Pawar.

تا نتایج گذشته در آمد AAP راه اندازی شد به پیروزی عظیم 62 از 70 کرسی در دهلی نو مونتاژ در حالی که بی جی پی به حل و فصل در 8 صندلی. کنگره جلب خالی برای دومین بار متوالی از سال 2015 در یک کشور که در آن اواخر رهبر شیلا Dikshit تا به حال حکومت به عنوان وزیر برای 15 سال است.

 

اولویت رای دهندگان متنوع به طور چشمگیری از 2019 Lok سبها نظر سنجی که در آن AAP شده است کاهش می یابد به اسلات سوم تنها با حدود 18 درصد از آرا را به اشتراک بگذارید و بدون صندلی. Kejriwal را به دست آورد متناوب 53.6 درصد آرا به اشتراک گذاری و راه اندازی شد به پیروزی 62 مونتاژ صندلی.

بی جی پی برنده شده بود تمام هفت Lok سبها کرسی در دهلی نو در ماه مه سال 2019 با یک رای از 56.58 درصد است. کنگره دوم در Lok سبها با 22.46 درصد سهم رای اگر چه در آن برنده نیست هر صندلی. در مجمع کنگره تحقیر شد فقط با 4.3 درصد از رای گیری به عنوان بسیاری از آنجا که 60 از آن 66 نامزد داشتن به جریمه سپرده های خود را.

به طور قابل توجهی اگر چه Kejriwal مقابله بی جی پی را افزایش ایدئولوژیک مبارزه با یک نرم Hindutva زمین همراه با آموزش و پرورش خود را/بهداشت و درمان/توسعه محور روایت و حاضر به هر دو مراجعه و یا حمایت از ضد کا تظاهرات در شاهین باغ مسلمانان در دهلی نو اکثریت رای برای AAP.

در Okhla مونتاژ صندلی که در آن شاهین باغ واقع شده است AAP نامزد Amanatullah خان امن 75.69 درصد از آرا را به اشتراک بگذارید و 1,11,761 رای. کنگره رو 2.64 درصد از آرا را به اشتراک گذاری با آن کهنه نامزد پرویز هاشمی رای گیری فقط 3,893 رای.

با اکثریت مسلمان حوزه مانند Ballimaran, Mustafabad, Seelampur و Matia محال مسلمانان رای دادند در اعداد بزرگ برای AAP.

Kejriwal قرائت Hanuman Chalisa در طول مبارزات انتخاباتی و تشکر “Hanumanji برای پیروزی” در آدرس خود را به این حزب در روز سه شنبه.

AAP نامزد در Matia محال شعیب اقبال کردم 75.96 درصد از آرا را به اشتراک بگذارید و 67,250 آرا در حالی که کنگره میرزا جاوید کردم فقط در مورد 3.85 درصد از آرا را به اشتراک بگذارید و فقط 3,403 رای.

دو تا از BJP سه MLAs قبلی مجمع OP شارما از Vishwas نگر و Devender گوپتا از Rohini موفق به پیروزی دوباره در حالی که این حزب تعیین شد به امن شش کرسی است.

BJP جمهور JP Nadda اذعان شکست و تبریک Kejriwal در AAP پیروزی.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر