یک هفته پس از سیل, Osmania بیمارستان میراث ساختار به مهر و موم شده

پس از سیلاب های اخیر تاریخی Osmania بیمارستان عمومی را در بیمار جلوگیری دولت تصمیم گرفته است به ساختمان میراث ساختار در بانک ها از رودخانه Musi. در گروه بیمار خواهد شد در حال حاضر تابع از یک بلوک جدید در بیمارستان محل.

ساختمان ساخته شده است بیش از یک قرن پیش (گاهی اوقات در طول 1911-1917) توسط عثمان علی خان هفتم نظام از حیدرآباد به عنوان بیمارستان های عمومی. این نظام شناخته شده برای کار خود را در بهداشت و درمان آموزش و پرورش و توسعه زیرساخت ها است.

بیش از دهه گذشته ساختمان بیمارستان است که یک نقطه ی عطف و یک میراث ساختار نشان داده شده است نشانه هایی از ساییدگی و پارگی بخشهایی از آهک-گچ بری ساختار سقوط کردن.

هفته گذشته در بیمار بلوک خانه ها نیز که عملیات تئاتر, آب گرفتگی با آب باران و فاضلاب و آب باعث تهدید جدی برای بیماران تحت درمان برای Covid-19.

جاری شدن سیل در این بیمارستان تبدیل به یک مسئله سیاسی با احزاب مخالف در کنگره و بی جی پی اشتباه K چاندراسکار رائو دولت برای غفلت از سیستم بهداشت و درمان به خصوص Osmania بیمارستان.

دولت از سوی دیگر است گسله احزاب مخالف برای به تاخیر انداختن توسعه کار می کند با تشکیل پرونده دادخواست.

برخی از علاقه مندان به میراث نگران هستند که آب بندی از بیمارستان تسهیلات بعد از آن ممکن است باعث حرکت به تخریب ساختار. آنها احساس می کنند که ساختمان باید ترمیم و حفظ به عنوان یک شهر میراث ساختار.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im