Vanshika Choudhary, 26, یک کارآفرین جوانه زدن در زنان می پوشند بخش بود که نگران به هر تاجر زمانی که مستند تحمیل شد.

او نگران بود که با این واقعیت است که این مستند در آمد فقط پنج ماه پس از جدید garmenting کارخانه به تولید رفت در بیواندی در حومه بمبئی است.

پس از مدیریت موفق garmenting کسب و کار Knya در دهلی نو Choudhary نقل مکان کرده بود به بمبئی پس از ازدواج در سال گذشته با آرزوی ساخت آن را در این کشور سرمایه مالی. او تصمیم به تمرکز بر روی ‘هوشمند’ workwear برای زنان است. در سه ماه قبل از مستند او حمل سفارشات به بیش از 100 هتل ها, رستوران ها و موسسات آموزشی.

پدیده هنگامی آشکار شد بیش از آخرین تحولات او بود نقل مکان کرد و با تلاش های قرار داده در توسط رزمندگان خط مقدم مبارزه با Covid بدون حفاظت مناسب در میان کمبود PPE (personal protective equipment) coveralls.

پس از تحقیقات کامل در مورد نحوه PPE کیت ساخته شده Choudhary تصمیم به استفاده از خودکار garmenting کارخانه برای تولید خود را. او را شناسایی گواهی پلی پروپیلن پارچه تامین کننده و تصمیم به استفاده از یکی از واحدهای ساخت کیت.

چالش های بسیار

چالش های بی پایان بود — از پیدا کردن تخصصی سوزن به بسته شدن سوراخ یک بار بخیه ساخته شده است گفت: Choudhary. او با استفاده از روش مداخله سوراخ با یک ضد باکتریایی و ویروسی مانع نوار چسب که حذف نانو حفره های ایجاد شده در حالی که دوخت.

مقدار اعتبار می رود به دولت ماهاراشترا که تکمیل کل فرایند تصویب برای تولید ظرف هفت روز پس از ارسال نرم افزار, او گفت:.

دولت مرکزی قصد دارد به منبع 1 لاخ PPE wearalls در داخل کشور است و مجاز 70 شرکت برای تولید آنها. بسیاری از شرکت ها است که تایید و در حال پیدا کردن آن دشوار است برای پیدا کردن مجاز پلی پروپیلن پارچه تامین کنندگان و مهندسین برای تغییر خطوط تولید و نیروی انسانی است.

امروز بیواندی واحد Knya تولید از 5000 واحد در روز از PPE wearalls و برنامه های در حال جریان به دو خروجی. دهلی واحد شروع خواهد شد تولید 2000 واحد از هفته آینده. هر یک به طور کلی از جمله کفش پوشش قیمت در ₹650-750 بسته به دستور مقدار.

“ما سفارشات به تامین 75,000 واحد برای BMC (Brihanmumbai شهرداری شرکت) و بهترین (دولت اداره خدمات اتوبوس در بمبئی). همیشه از BMC مورد تایید ما تولید enquires در جریان هستند روزانه” گفت: Choudhary.

حتی به عنوان شرکت های دیگر در حال برش شغل 350 نفر از کارکنان Knya در حال گرفتن حقوق و دستمزد ₹15,000-23,000 هر ماه و متغیر پرداخت بسته به مهارت های خود را.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im