یک چهارم میلیون نفر در حال حاضر تست شده برای کروناویروس در آمریکا

Vیخ جمهور مایک پنس یکشنبه اعلام کرد که حدود یک چهارم از یک میلیون نفر آزمایش شده است برای coronavirus تا کنون و بسیاری از تست های بیشتر به زودی در دسترس است.

که در کل نشان دهنده افزایش عظیم در تست بیش از آخر هفته.

پنس گفت: در روز یکشنبه کاخ سفید در نشست خبری که تا کنون 254,000 شهروندان آمریکایی آزمایش شده اند برای coronavirus در بهداشت عمومی آزمایشگاه و با توجه به نتایج خود را با حدود 30000 تست مثبت است.

“وجود دارد یک بیت از یک کلمه دلگرم کننده در آن” پنس گفت. “این کاری بود که از هر 10 آمریکایی که تست شده اند و فکر می کردند که کروناویروس در واقع آن را به حال. نه از 10 نیست.”

وزارت بهداشت و خدمات انسانی را هدایت به تجاری آزمایشگاه و بیمارستان های مبتنی بر labs دوشنبه به ارائه بستری coronavirus تست به منظور سرعت بخشیدن به روند تشخیص بیمارانی که فقط شده بود به بیمارستان با علائم.

برای سرعت بخشیدن به فرآیند تشخیصی بیشتر تست پزشکی تولید کننده Cepheid رول خواهد شد یک تست جدید برای هر دو خصوصی و عمومی بهداشت labs برای استفاده است که تولید کنندگان می گویند نتایج تولید خواهد شد در عرض 45 دقیقه. غذا و دارو اعطا اضطراری مجوز به این شرکت در روز شنبه برای شروع ساخت آزمون بلافاصله.

“FDA در حال کار با تولید کنندگان در سراسر شرکت به آمده تا با سریع تر نوآورانه آزمون” پنس گفت.

تعداد آزمایشات انجام شده در بهداشت عمومی آزمایشگاه ramped تا به طور قابل توجهی در این ماه. بیش از 195,000 coronavirus آزمون تکمیل شده است که از روز شنبه با توجه به کروناویروس نیروی کار تست هماهنگ کننده Adm. برت Giroir. آخرین شمارش کامل آزمون منعکس نمی کند تعداد آزمایشات انجام شده در آزمایشگاه و آزمایشگاه در بیمارستان.

نیروی کار انتظار دارد که این پرونده به کاهش تا پایان هفته. پنس که به تازگی در زمان یک تست تشخیصی با همسرش کارن توصیف آن به عنوان “نوع خرج کردن” و “نوع تهاجمی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>