کالیفرنیا در کنگره Devin Nunes رئیس جمهور در دفاع از مغلوب ساختن پیشی جستن استفاده از توییتر پس از دادستان کل ویلیام Barr ابراز سرخوردگی خود را با فرمانده کل قوا تفسیر در مورد وزارت دادگستری.

پس از یک تعداد انگشت شماری از پیشرو جمهوری خواهان حمایت Barr در رابطه به رسانه های اجتماعی شکایت Nunes, خانه هوش کمیته رتبه بندی عضو استدلال مغلوب ساختن پیشی جستن باید همچنان به tweeting به طور مستقیم صحبت به هواداران خود.

“من فکر می کنم آنچه که دادستان کل گفت: بسیار روشن است که رئیس جمهور باید مراقب باشید نظرات در مورد تحقیقات جنایی” Nunes گفت: در فاکس نیوز.

“دادستان کل نمی گویند برای جلوگیری از به tweeting زیرا واقعیت امر این است: با 90% از رسانه ها که سخت به چپ و واقعا فقط کار را برای حزب دموکرات رئیس جمهور است که قادر به صدای جیر جیر” Nunes ادامه داد. “او ساخته شده است یک ابزار قدرتمند برای رسیدن به میلیون ها نفر از آمریکایی ها میلیون ها نفر از مردم در سراسر جهان به طوری که رئیس جمهور به صدای جیر جیر.”

هفته گذشته وزارت دادگستری مداخله در مورد ایران عمل راجر سنگ انداختن صدور حکم توصیه دادستان فدرال اختصاص داده شده به کار مورد به نفع یک فندک و یک. اگر چه این حرکت به نظر می رسد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن توییتی ترس خود را با این توصیه می شود مجازات بر ادعا کرد این تصمیم به مقیاس آن ساخته شده بود قبل از رئیس جمهور ناودان هدایت.

هنوز هم تهمت توییتی ستایش Barr برای “در اختیار گرفتن” از مورد riling دموکرات که ابراز هشدار در مورد احتمال تهمت دستور مداخله به عنوان یک سیاسی به نفع سنگ دیرین خود ،

Barr گفت: ABC News در روز پنج شنبه که تهمت را ثابت عمومی تفسیر در وزارت دادگستری باعث می شود “این غیر ممکن است برای من برای انجام کار من” و ادعا کرد که کار خود را باقی خواهد ماند مستقل از رئیس جمهور سیاسی خواسته.

کاخ سفید گفت: مغلوب ساختن پیشی جستن “نبود زحمت” توسط Barr محکومیت خود را توییتهایی اما رئیس جمهور توییتی در مورد Barr روز بعد.

“‘رئیس جمهور است و هرگز از من خواست برای انجام هر کاری در یک پرونده جنایی,'” مغلوب ساختن پیشی جستن در روز جمعه گفت در توییتر به نقل از Barr. “این به این معنا نیست که من به عنوان رئیس جمهور حق قانونی برای انجام این کار, من, اما من تا کنون انتخاب کرده اند نه!”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de