یک فرد می میرد هر 10 دقیقه و 50 نفر مبتلا به کروناویروس در هر ساعت در ایران: وزارت بهداشت

ایران سخنگوی وزارت بهداشت در 19 مارس اعلام کرد که یک نفر می میرد هر 10 دقیقه در ایران با توجه به این رمان coronavirus بیماری همه گیر. در این بیانیه آمد و به عنوان مرگ و میر در ایران رسید به 1,284.

Kianush می Jahanpur, سلامت, سخنگوی وزارت توئیتر خود نوشت: “بر اساس اطلاعات ما در هر 10 دقیقه یک نفر جان خود را از coronavirus و برخی از 50 نفر آلوده شدن با این ویروس در هر ساعت در ایران.”

به گفته معاون وزیر بهداشت علیرضا Reisi, 147 نفر مرده بود بیش از یک دوره 24 ساعته در حالی که 1,192 مورد جدید تایید شد, در ایران, اخبار سازمان.

در روز پنج شنبه Reisi اشاره کرد که تعداد کل موارد coronavirus در کشور رسیده بود 18,407.

اما به گفته کارشناسان ذکر شده در گزارش های رسانه ها این رقم نسبتا بالاتر و تحت گزارش به منظور حاوی وحشت.

هفته گذشته یک تصویر ماهواره ای از ایران نشان داده بود که ایران در حفر گورهای دسته جمعی به منظور دفن اجساد مردگان در نزدیکی قم است. این بیشتر موید این ترس در میان کارشناسان است که رژیم پوشش است میزان شیوع این بیماری در کشور است.

تا کنون ایران نشان داده است تعداد افراد آلوده در کشور پیشی گرفته است 18,000. ایران در حال حاضر تحت جزئی مستند و وزارت بهداشت تشویق شهروندان خود را به ماندن در خانه به عنوان کشور ناظر فارسی جدید سال-نوروز طبق گزارش های رسانه ها.

coronavirus ایران COVID-19 فارسی, سال جدید, عید نوروز,

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>