‘یک سوال’: مغلوب ساختن پیشی جستن فشرده در برچیدن کاخ سفید همه گیر تیم پاسخ

Pساکن مغلوب ساختن پیشی جستن به نام سوال خبرنگار “تند و زننده” و پس از او پرسید: در مورد دولت برش آن بهداشت جهانی تیم امنیتی در سال 2018 است.

پس از جمعه سخنرانی اعلام کروناویروس یک بیماری همه گیر ملی اضطراری یک روزنامه نگار پرسید چرا تهمت نمی خواهد “مسئولیت” برای بحران با وجود واکنش تیم در حال برچیده طول جان بولتون تصدی به عنوان مشاور امنیت ملی.

“من فقط فکر می کنم این یک سوال” مغلوب ساختن پیشی جستن قبل از پاسخ با اشاره به اقدامات دولت را در جای خود قرار داده و پس از COVID-19 شیوع است که “نجات جان هزاران نفر.”

“منظورم این است که شما می گویند که ما انجام دادیم. من نمی دانم هر چیزی در مورد آن,” او اضافه شده است.

“شما نمی دانید که در مورد سازماندهی مجدد است که اتفاق افتاده در شورای امنیت ملی?” PBS ساعت خبر خبرنگار Yamiche Alcindor سوال به عنوان رئیس جمهور صحبت کرد و بیش از او.

“این دولت شاید آنها که اجازه دهید مردم بروید. شما استفاده می شود با یک متفاوت روزنامه ها از شما در حال حاضر شما می دانید همه چیز که اتفاق می افتد مانند” مغلوب ساختن پیشی جستن قبل گفت: Alcindor میکروفون قطع شد.

در مارس 2018, Bolton, تجدید سازمان امنیت ملی در تلاش برای ساده کردن آن است. به عنوان بخشی از آن سازماندهی مجدد عقب Adm. تیموتی mary smith بالا مقام کاخ سفید مسئول پاسخ همه گیر شد و اجازه رفتن و تیم او نظارت برچیده شد.

قبلا در طول روز جمعه باغ گل رز کنفرانس مطبوعاتی تهمت بود پرسید: اگر او طول می کشد مسئولیت فقدان اولیه تست قابلیت های.

“نه من نمی مسئولیت در همه چون ما با توجه به مجموعه ای از شرایط و ما با توجه به قوانین و مقررات و مشخصات از زمان های مختلف. این بود که برای این نوع از یک رویداد” گفت.

تمرکز اصلی مغلوب ساختن پیشی جستن سخنرانی اعلام اضطراری ملی برای آزاد کردن بودجه فدرال برای مبارزه با این بیماری همه گیر. مغلوب ساختن پیشی جستن اعلام کرد monthlong ممنوعیت سفر در کشور از اروپا در اوایل این هفته.

شده اند وجود دارد تقریبا 1,900 موارد تایید شده از رمان coronavirus و 41 مرگ و میر در ایالات متحده است. در سراسر جهان است که تعداد ballooned است و به بیش از 137,000 عفونت و بیش از 5 ، 000 مرگ و میر بسیاری از آن ها متمرکز شده در سرزمین اصلی چین که در آن بیماری نشات گرفته است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im