یک دوجین افسران پلیس مجروح شدند در سیاتل زمانی که آنها مورد حمله خشونت آمیز تظاهرکنندگان در حالی که نظارت جداگانه تظاهرات مسالمت آمیز علیه خشونت پلیس و آمریکا مهاجرت و گمرک.

در حالی که گروه زیادی از تظاهر کنندگان راهپیمایی از طریق مرکز شهر سیاتل در بعد از ظهر یکشنبه یکی دیگر از گروه های کوچکتر تشکیل شده در وستلیک مرکز به صورت یک “لغو یخ” تجمع و شروع به شکستن پنجره ها و خرابکاری اموال عمومی و حمله به افسران.

دوازده افسران صدمه دیده در طول درگیری پلیس گفت: از جمله یکی بود که به بیمارستان فرستاده شده با برنز بر گردن او پس از یک نشان دهنده پرتاب یک خمپاره به سبک آتش بازی در آنها را.

پلیس چادری در دنده ضد شورش با استفاده از اسپری فلفل برای روشن شدن این منطقه و “توقف حمله به افسران” این بخش گفت: در انتشار اخبار.

دو نفر دستگیر شدند که در نتیجه خشونت است.

“تظاهر کنندگان رفت و از Westlake پارک به شهرداری دادگاه و پس از آن به رهبری بازگشت جنوب به غرب حوزه, … پشت سر گذاشتن یک دنباله از اموال نابودی” این گروه گفت. “این اعمال جنایتکارانه نه تظاهرات صلح آمیز است.”

درگیری میان معترضان و پلیس در میان هفته از ناآرامی های مدنی در ایالات متحده پس از مرگ جورج فلوید و موارد دیگر از افراد در حال مرگ در دست افسر پلیس سفید.

سیاتل دیده است برخی از خشن ترین انفجار, با تظاهرکنندگان اشغال 6-بلوک شعاع شهر کاپیتول هیل محله برای هفته قبل از مأموران اجرای قانون پاکسازی این منطقه است.

رئیس جمهور تهمت است با اشاره به حوادث در سیاتل و پورتلند و دیگر شهرستانها عمده ایالات متحده به عنوان اثبات این که دموکرات ها که اجرای آن شهرداری ضعیف هستند در جرم و جنایت خشونت آمیز و نمی تواند حفظ صلح در خیابان های شهر.

“بسیاری از مردم در زندان هستند آنارشیست ها. این نه معترضان. … این مردم هستند که نفرت در کشور ما است. و ما در حال رفتن به اجازه دهید آن را به جلو” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: در این هفته از تظاهرات خشونت آمیز در پورتلند. “فرماندار و شهردار و سناتور وجود دارد آنها می ترسند از این افراد است. که دلیل آنها نمی خواهند ما به آنها کمک کند. آنها می ترسند. … من واقعا معتقدم که آنها در واقع شاید حتی از نظر فیزیکی از ترس این مردم به دلیل آنچه که آنها در حال انجام است باور نکردنی است.”

تهمت و تهدید کرده است که استقرار نیروهای فدرال به شهرهای بزرگ برای سرکوب ناآرامی های مدنی چیزی شهرداران باید گفت که آنها لازم نیست و یا می خواهید.

“ما آگاه هستند از این تحولات و به طور فعال نظارت بر وضعیت” سخنگوی واشنگتن رژیم صهیونیستی. جی Inslee یک دموکرات گفت: واشنگتن پست در مورد این حادثه در روز یکشنبه.

هر دو Inslee و سیاتل شهردار جنی Durkan انتقاد و تهمت در هفته های اخیر و او را متهم کرد از دامن زدن به شعله های آتش تنش بین شهرستانها و اجرای قانون است.

“مردی که کاملا ناتوان از حاکم باید اقامت در خارج از واشنگتن کسب و کار” Inslee گفت.

“ما را همه امن است. بازگشت به پناهگاه خود” Durkan پاسخ داد: پس از مغلوب ساختن پیشی جستن تهدید به کنترل از شهرستان خود را.

مغلوب ساختن پیشی جستن که انتخاب مجدد کمپین برداشت حمایت از انجمن ملی پلیس و سازمان های فیلم خود را به عنوان یک “نظم و قانون” رئیس جمهور و نامزد.

اکثریت قریب به اتفاق افسران پلیس فداکار شجاع, عمومی بندگان” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: او به عنوان یک فرمان اجرایی را امضا تشویق ادارات پلیس برای بهبود آموزش است. “آنها مردان بزرگ و زنان است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de