‘یک 70K-تن پیام امید’: تهمت می فرستد کردن نیروی دریایی بیمارستان کشتی عازم نیویورک

Pساکن تهمت دفاع و پشتیبانی “پیام امید” که یک کشتی بیمارستانی نیروی دریایی را به مردم نیویورک قبل از آن رفتگان از ویرجینیا است.

در این ارسال در نورفولک ویرجینیا در شنبه مغلوب ساختن پیشی جستن گفت که ایالات متحده “در جنگ با نامرئی دشمن” و تبلیغ USNS راحتی را توانایی ارائه خدمات پزشکی و امدادی برای شهر نیویورک است که دست و پنجه نرم کردن با یک رشد شیوع کروناویروس است که بیمار هزاران نفر.

“امروز من در اینجا به بیان عمیق قدردانی به خدمات اختصاص داده شده کاربرانی که به زودی در خط مقدم این مبارزه” رئیس جمهور گفت:. “این کشتی های بزرگ پشت سر من یک 70,000 تن پیام امید و همبستگی خود را به مردم باور نکردنی از نیویورک … ما در اینجا برای شما, ما در حال مبارزه برای شما و ما با شما تمام راه را.”

ایستاده در کنار وزیر دفاع علامت Esper تهمت تبلیغ سرعت که در آن کشتی بود قادر به گرفتن آماده و گفت: خروج بود سه هفته جلوتر از برنامه. او همچنین اشاره کرد که برای اولین بار از بيماران درمان خواهد شد و در آسایش در روز سه شنبه خواهد بود و کسانی که نیاز به درمان پزشکی ندارد و مربوط به coronavirus به عنوان بيمارستان در نیویورک تمرکز بر مبارزه با این بیماری همه گیر.

President Trump salutes as the U.S. Navy hospital ship USNS Comfort pulls away from the pier at Naval Station Norfolk in Norfolk, Virginia, on Saturday.
رئیس جمهور مغلوب ساختن پیشی جستن در سلام های نظامی به نیروی دریایی ایالات متحده در بیمارستان کشتی USNS راحتی می کشد و دور از اسکله دریایی در ایستگاه نورفولک در نورفولک ویرجینیا در روز شنبه.

“ماهر ملوانان و غیر نظامی mariners سرنشین این کشتی را فراهم بحرانی افزایش ظرفیت برای منطقه متروپولیتن نیویورک. ماموریت خود را خواهد شد برای مراقبت از نیویورکی که این ویروس اما که نیاز به مراقبت فوری” رئیس جمهور توضیح داد.

“آن را مجهز به لبه با تجهیزات و دارو و همه چیز را که شما می توانید از فکر می کنم” مغلوب ساختن پیشی جستن گفت. “این به طور کامل لود شده با 12 اتاق عمل, و آنها به طور کامل مجهز هستند: 1,000 تخت بیمارستان, یک, پزشکی, آزمایشگاه, داروخانه های بینایی سنجی آزمایشگاه رادیولوژی دیجیتال, a CAT اسکن دو اکسیژن-تولید گیاهان و یک هلیکوپتر عرشه.”

کشتی است که انتظار می رود برای رسیدن به اسکله 90 در منهتن در روز دوشنبه. شهر نیویورک شده است یکی از سخت ترین ضربه مکان در کشور تقریبا 30,000 COVID-19 عفونت و بیش از 500 مرگ و میر با توجه به آخرین مطالعه توسط دانشگاه جانز هاپکینز ردیاب.

تهمت نیز روز شنبه گفت او فکر کردن در مورد اجرای یک قرنطینه برای نیویورک نیوجرسی و کانکتیکات اگر چه رژیم صهیونیستی نیویورک. اندرو کومو گفت: “حتی نمی دانند آنچه که بدان معنی است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>