99 ساله جانباز افزایش بیش از £12 میلیون برای بیمه خدمات درمانی برای مبارزه با Covid-19

99 سال, جانباز در روز پنج شنبه مطرح شده بیش از £12 میلیون نفر در بریتانیا به خدمات بهداشتی و درمانی برای کمک به آنها در مبارزه با Covid-19 همه گیر در کشور است.

بازنشسته ارتش کاپیتان تام مور تا به حال راه اندازی یک صندوق جمع آوری کمپین در آوریل 11. Maytrix یک شرکت متعلق به دخترش هانا Ingram-مور و پسر در قانون کالین Ingram راه اندازی یک صفحه جمع آوری اعانه جمع آوری کمک مالی آنلاین برای بیمه خدمات درمانی خیریه برای کمک به سلامت کارگران در کشور مبارزه با بحران کنونی است.

“من کاپیتان تام مور, جانباز, 99 سال سن (به زودی 100) و من راه رفتن برای بیمه خدمات درمانی به جمع آوری پول برای قهرمانان ما” کاپیتان تام مور تا به حال ارسال شده در حساب توییتر خود را.

مور تا به حال با هدف به راه رفتن یک صد طول پشت باغ که 25m در ظهر قبل از تولد صدم در پایان ماه مصرف 10 دور در روز است. یک شاهکار که او به اتمام امروز با توجه به BBC گزارش. او بیش از £12 میلیون تا کنون با توجه به رسمی شمارش در اهدای صفحه.

مور که پیاده روی با استفاده از یک پیاده روی قاب پس از هیپ تعمیر عمل کرده بود در ابتدا با هدف افزایش 1000 پوند است. اما ابتکار عمل خود را به دست آورد عظیم توجه رسانه ها با تماس خود را برای کمک های مالی در رسانه های اجتماعی به دست آوردن بزرگ کشش.

توسط چهار شنبه مور باعث جلب کرده بود بیش از 250.000 هواداران که مبلغی بیش از 8 میلیون پوند در کمک های مالی.

“اگر مردم می خواهد به نگه داشتن در اهدای سپس او را در راه رفتن” مور پسر در قانون کالین اینگرام گفت: عصر ایران.

داستان برداشته ارواح مردم سراسر جهان در میان واقعیت تلخ از بلندی coronavirus بحران است. انگلستان گزارش شده بیش از 98,000 موارد Covid-19 با بیش از 12 ، 000 مرگ و میر تا کنون با توجه به گزارش. در سراسر جهان تعداد موارد تایید شده از Covid-19 پیشی گرفتن از دو میلیون مارک در روز چهارشنبه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im