9-دقیقه چراغ خاموش برای همبستگی: دولت اطمینان پایداری شبکه در طول خاموشی

Prime Minister Narendra Modi had made this call to as a symbolic stance to fight the coronavirus.نخست وزیر نارندرا مودی ساخته شده بود این تماس به عنوان نمادین موضع به مبارزه با کروناویروس.

Allaying نگرانی در مورد دغدغه از شبکه بی ثباتی و نوسانات ولتاژ با توجه به مردم خاموش کردن چراغ در خانه های خود را برای دو ساعت در ساعت 9 روز شنبه اتحادیه قدرت وزارت در بیانیه ای گفت که هند به شبکه برق قوی و پایدار و کافی ترتیبات و پروتکل ها در محل برای رسیدگی به تنوع در تقاضا. نخست وزیر نارندرا مودی ساخته شده بود این تماس به عنوان نمادین موضع به مبارزه با کروناویروس.

با توجه به قدرت مورد نیاز از 21.4 کرور متصل خانواده (17.1 کرور روستایی و 4.3 کرور شهری) قدرت تقاضا برآورد شده است به سقوط 12,879 مگا وات (MW) در طول خاموشی رویداد با توجه به مدیر شبکه ملی برق قدرت سیستم عملیات شرکت با مسئولیت محدود (Posoco). این کاهش شدید و بازیابی بار در یک زمان کوتاه “بی سابقه” است و نیاز به مدیریت از طریق نشت آب و گاز بر اساس قدرت گیاهان که بیشتر انعطاف پذیر در ramping نسل خود كرد. این گیاهان در سراسر کشور باید انعطاف پذیری از 18,713 مگاوات است.

اخبار مرتبط

دولت مطمئن است که “تنها چراغ باید خاموش” و “هیچ تماس وجود دارد به خاموش کردن یا چراغ های خیابانی یا وسایل مانند کامپیوتر و تلویزیون, طرفداران یخچال و ACs در خانه”. برای جلوگیری از تیز توفنده بار با توجه به همه خاموش کردن چراغ Uttar Pradesh شبکه اپراتور تا به حال پیشنهاد “حذف بار در تلوتلو خوران ممکن است انجام خیره از حدود 8 ساعت به 9 ساعت در اوتار پرادش قدرت کنترل منطقه”. اتحادیه دولت توصیه کرده است تمام بدن محلی برای نگه داشتن چراغ های خیابانی برای امنیت عمومی و روشن است که چراغ در بیمارستان های خدمات عمومی شهری, خدمات, دفاتر, ایستگاه های پلیس و دیگر ضروری محل باقی بماند ،

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de