7-در سال کارولینای شمالی پسر اجرا می شود مینی ماراتن در حیاط خلوت به جمع آوری پول برای بیمارستان coronavirus پاسخ

7-year-old boy در کارولینای شمالی است کمک به جلوگیری از گسترش coronavirus یک گام در یک زمان.

استیون برگس یک مدرسه ابتدایی در ویلمینگتون کارولینای شمالی با استفاده از وقت خود را اجتماعی فاصله برای اجرا به صورت 6 ساعت در حیاط خانه اش جمع آوری پول برای بیمارستان های محلی برای درمان بیماران در طول coronavirus بیماری همه گیر.

“این آغاز دوباره فقط به عنوان چیزی است که سرگرم کننده برای انجام و پس از آن من تو را دیدم که او خیلی جدی در مورد آن” پسر مادر الیزا بورگس گفت: محلی اخبار خروجی. “من تصمیم خوب, اجازه دهید به اشتراک گذاری این برای بالا بردن برخی از مردم من فقط — من دمیده دور در مقدار زیادی از افرادی که می خواهید برای اهدای.”

استیون بورگس که مدرسه تعطیل چند هفته پیش گفت که او به سادگی می خواستم برای کمک به جامعه خود را در طول زمان دشوار است. “من فقط می خواستم برای جمع آوری پول برای بیمارستان ها و [خیریه] هوشیار امید,” او گفت:.

بورگس مادر گفت که پسرش اقدامات می تواند الهام بخش دیگران برای کمک به جوامع خود را در راه منحصر به فرد. “من فکر می کنم این الهام بخش مردم را به آنها نشان می دهد آنچه آنها انجام می دهد” الیزا بورگس گفت: “من فکر می کنم دلیل این الهام گرفته از پشتیبانی بسیار است که مردم واقعا می خواهید به پلاگین در و می خواهید آنها برای تشویق هر یک از دیگر و ما می خواهیم برای کمک به, و گاهی اوقات ما نمی دانیم که چه کار کنم چون ما همه گیر در خانه.”

پس از در حال اجرا 6 ساعت و مصرف 37,000 مراحل در مجموع بورگس بود قادر به جمع آوری حدود 1500 $برای بیمارستان ها. با توجه به 7 سال وظیفه دلهره آور شد ممکن است با کمی ایمان است. “من فقط به حال ایمان و اعتقاد بر این است که من می تواند آن را انجام دهد,” او گفت:.

با توجه به WWAY اخبار کسانی که مایل به کمک می توانید با ارسال کمک های مالی به [email protected] و یا به طور مستقیم به هوشیار امید وعده های غذایی برای قهرمانان و تغذیه, NC.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im