7 میلیون شغل در F&B در بخش پایه به شدت تحت تاثیر با توجه به Covid-19

شغل بیش از 7 میلیون نفر مشغول به کار در رستوران در سراسر کشور در خطر است به عنوان مواد غذایی و آشامیدنی صنعت در حال مبارزه با یک جنگ سخت برای آن اساسی بقا. بسیاری از رستوران ها در سراسر کشور روبرو هستند بسته به عنوان مصرف کنندگان در حال نشستن در خانه تحت 21-روز ملی مستند.

“به عنوان یک صنعت مدل کسب و کار ما به گونه ای است که نسبت ثابت هزینه های عملیاتی بسیار بالا است که بسیار در معرض خطر است ، در حال حاضر با چشم انداز صفر درآمدهای خیره در ما برای یک دوره قابل توجهی از زمان مبارزه ما در حال حاضر یک نبرد برای حفظ ما صرف وجود به عنوان نهادهای تجاری فراهم می کند که شغل برای میلیون ها نفر ” NRAI در بیانیه ای گفت.

اجاره و نیروی انسانی

“ما نیز آگاه است که پست مستند آن را به ما چندین ماه به پایدار تبدیل دوباره. برای رسیدن به این دوقلو اهداف ما نیاز به نوعی پایین آوردن ما ثابت هزینه های عملیاتی و نسبت خود را; هیچ راه دیگری وجود دارد و بزرگترین اجزای این ثابت هزینه های عملیاتی در حال اجاره و نیروی انسانی هزینه” به آن اضافه شده است.

Anurag Katriar رئیس جمهور NRAI گفت: برخی از صاحبان مرکز مانند لولو گروه Lodha, گروه, انجمن, و وگاس در حال حاضر اعلام کرد فوری و موقت امداد. “ما درخواست دیگر صاحبان مرکز مستقل و صاحبخانه را به انجام همان. ما صمیمانه درخواست تجدید نظر به چشم پوشیدن اجاره و کم برای سه ماه کار در حد متوسط درآمد به اشتراک گذاری مدل برای شش ماه پست که تا کسب و کار دوباره برخی از دست داده و جای پای” او گفت:.

“این تجدید نظر است که با هدف حصول اطمینان ما صرف بقا در چنین فوق العاده بار مشکل ما نیست, تلاش برای سودجوی در هزینه صاحبخانه. به عنوان طولانی شرکای کسب و کار ما, ما امیدواریم که صاحبخانه را گسترش حمایت خود را در این دوران بی سابقه ای از بحران” Katriar اضافه شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>