به عنوان هند شاهد افزایش روزانه علاوه بر این از coronavirus موارد آن عبور کرده 27,000 علامت بسیاری از ایالت ها از جمله, Uttar-Pradesh, Punjab, Madhya Pradesh, تاکید بر آخر هفته مستندات در یک پیشنهاد برای جلوگیری از ویروس.

LocalCircles هند به جامعه رسانه های اجتماعی پلت فرم انجام یک نظرسنجی به شهروندان دیدگاه در آنچه که آنها احساس می کنید در مورد جمله آخر هفته مستندات و اگر وجود دارد می تواند یک راه بهتر برای پیاده سازی مستندات جدید.

بیش از 16000 نفر از 201 مناطق در زمان شرکت در نظرسنجی. این بررسی نشان داد که 28 درصد بر این باورند که چنین مستندات مفید هستند. 24 درصد پیدا کردن آن مهم است اما با یک تغییر جزئی در برابر ویروس. در حالی که 44 درصد پیدا کردن آخر هفته مستندات بی فایده است. 4 درصد نیست یک نظر بر روی همان.

این به این معنی است که 68 درصد از شهروندان بر این باورند آخر هفته مستندات را ناچیز و یا جزئی تاثیر حاوی گسترش Covid-19.

در اوایل LocalCircles سنجی 66 -74 درصد شهروندان در آخرین 3 هفته همواره گفته شده است که باید وجود داشته باشد یک کامل مستند در 15 بالا بار ویروسی مناطق در هند است.

همانطور که در وزارت بهداشت و رفاه خانواده (MOHFW) گزارش هفته گذشته 49 ولسوالی در حال حاضر کمک به 80 درصد از هند Covid-19 گسترش یافته است. از شهروندان خواسته شد که چگونه این 49 مناطق باید موفق به مهار Covid-19.

در پاسخ به 46 درصد گفت کامل مستند باید اجرا شود به مدت 3 هفته یا بیشتر (خانه تحویل ملزومات و تمام فعالیت های بسته). در حالی که 23 درصد گفتند یک مستند باید اجرا شود مانند آن انجام شد بین 25 مارس-آوریل 3. تنها 9 درصد گفت: آخر هفته مستندات باید اجرا برای 3 ماه آینده. 13 درصد گفت: هیچ اقدام مورد نیاز بود و این مرکز باید ادامه با باز کردن 2.0. حدود 8 درصد گفت: کامل عملکرد طبیعی باید از سر گرفته شود و ما باید یاد بگیرند برای زندگی با ویروس.

این به این معنی است که 69 درصد شهروندان احساس دقیق و مستند در 49 منطقه که در هند 80 درصد caseload مورد نیاز است برای جلوگیری از گسترش Covid-19. چنای حال اجرا کامل مستند از تاریخ 19 ژوئن– ژوئیه 5.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی