66 درصد از شرکت های ساخت و ساز در هند در حال اولویت بندی انتقال دیجیتال: IDC گزارش

به عنوان ساخت و ساز فضایی است که در حال تبدیل پیشرفت های فن آوری اکثر شرکت های ساخت و ساز در هند در حال حاضر اولویت بندی دیجیتال تحول با توجه به ‘انتقال دیجیتال: آینده متصل ساخت و ساز’ گزارش های بین المللی شرکت داده (IDC).

گزارش شده است اسپانسر شده از طرف اتوماسیون عمده Autodesk.

بر اساس این گزارش 66 درصد از شرکت های ساخت و ساز در هند در حال اولویت بندی دیجیتال تغییر و تحول است. اما دیجیتال بلوغ در ساخت فضا در هند است که کمتر در مقایسه با دیگر کشورها است.

تنها 3 درصد شرکت در هند “بیشتر همراه خود انتقال دیجیتال سفرها با اکثر شرکت ها (72 درصد) در مراحل اولیه دیجیتال بلوغ” در این گزارش است.

“به طور کلی اروپا و آمریکا امتیاز بالاتر از منطقه آسیا و اقیانوس آرام در نظر دیجیتال بلوغ. در آسیا و اقیانوس آرام در ژاپن است دیجیتالی بزرگسالان کشور در حالی که چین و هند هستند که حداقل مادر” آن را گفت.

تغییر به سمت دیجیتال خواهد بود شتاب بیشتر به دلیل افزایش تقاضای داخلی.

“برای پاسخ به تقاضای داخلی هند شرکت های ساخت و ساز به سرعت در حال یادگیری بهترین شیوه از همسالان خود در بازارهای توسعه یافته تر است که شامل آگاهی از فن آوری های مانند ساختمان اطلاعات مدل سازی (BIM) و مزایای آن می باشد”.

“تقریبا یک پنجم از هند ساخت و ساز شرکت های ذکر شده تکمیل پروژه در زمان و بودجه به عنوان یک صنعت نگرانی به دنبال نیروی کار ایمنی و به طور موثر مدیریت ریسک” آن گفت:.

اتخاذ فن آوری های جدید

شرکت ها به آرامی اتخاذ راه حل های نرم افزار در فضاهای مانند, مدیریت پروژه, برنامه ریزی منابع سازمانی (ERP) و مدیریت ارتباط با مشتری (CRM) است.

“تکمیل پروژه در زمان و بودجه همچنان یکی از بزرگترین چالش های هندی بخش ساخت و ساز. Digitisation از ساخت و ساز می تواند نه تنها کمک به کارآمد مدیریت پروژه اما در این روند نیز افزایش سود و منجر به نتایج پایدار” گفت: Sunil MK سر از معماری و مهندسی و ساخت و ساز کسب و کار در Autodesk هند و امریکا.

“در هند برجسته سازمان ها مانند فرودگاه اقتدار از هندوستان, Delhi Metro, آی تی سی Oberoi ملک بنگلور فرودگاه بین المللی محدود و CPWD در حال حاضر موظف فن آوری های دیجیتال مانند BIM برای پروژه های خود را. انتقال دیجیتال از بخش ساخت و ساز می تواند بیشتر شتاب فعال توصیه از سوی دولت برای استفاده از 3D دیجیتال, ساخت و ساز, راه حل,” او اضافه شده است.

چالش های انتقال دیجیتال

عمده چالش های مواجه شده توسط شرکت های ساخت و ساز در کشور شامل “توسعه دیجیتال قابلیت ها و مهارت های سراسر سازمان برای ایجاد یک نقشه راه استراتژیک برای دیجیتال سرمایه گذاری و ساخت و ساز مناسب ساختار سازمانی تعبیه دیجیتال در کسب و کار” را به عنوان در هر مطالعه است.

“در حالی که بسیاری از سازمان ها در سراسر جهان را در آغوش دیجیتال تحول و آوردن نوآوری های جدید به کسب و کار خود را در صنعت ساخت و ساز هنوز به طور کامل به درو مزایای دیجیتالی با توجه به چالش های منحصر به فرد آن چهره” گفت: Daniel-زو Jimenez AVP و APAC سر انتقال دیجیتال در IDC. “تحقیقات ما نشان می دهد که دیجیتال ساخت و ساز راه حل (مانند BIM گردش پیشنهاد مدیریت پروژه و بینش) می تواند کمک به بهبود پروژه های ساخت و ساز و ساخت و ساز شرکت ها به دنبال به, جدید, فن آوری های نوین برای سرعت بخشیدن به دیجیتال تغییر و تحول است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>