6 نکته برای هوشمندانه مدیریت پول خود را در میان بیماری همه گیر کوروناویروس

tips to manage money amid Coronavirus, Coronavirus, Covid-19, emergency fund, health policy, investments, PPF, NPS, loan EMIsCoronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر تحت تاثیر اقتصاد جهانی وجود دارد و می تواند در دراز مدت پیامدهای نوسانات اخیر.

ما در حال زندگی در غیر معمول بار. Coronavirus همه گیر است منجر به بی سابقه ای در شهر قفل فراز قرنطينه مهر و موم شده مرزهای بین المللی و بازارهای فرار. مراقبت از سلامتی ما و احتیاط برای جلوگیری از گسترش Covid-19 ویروس تبدیل شده است و اهمیت است. اما این نیز مهم است ما را لازم و آماده سازی هيدروليکي وقتی که می آید به امور مالی شخصی ما به طوری که ما در یک جای پای قوی تر را در هر وضعیت دشوار است. در اینجا برخی از نکات در این زمینه شما ممکن است پیدا کردن مفید است.

1. افزایش بودجه اضطراری خود را

Coronavirus بیماری همه گیر در حال حاضر تحت تاثیر اقتصاد جهانی وجود دارد و می تواند در دراز مدت پیامدهای نوسانات اخیر. در چنین سناریو آن را حس می کند برای افزایش بودجه اضطراری خود را. در حالت ایده آل خود را به صندوق اضطراری باید به ارزش حداقل 6 ماه از هزینه های خود را, اما شما ممکن است بخواهید به آن را افزایش می دهد بیشتر در این دوران به خط خود را با الزامات و مسئولیت. بودجه اضطراری خود را خواهد آمد به نجات خود را اگر وجود دارد هر گونه از دست دادن درآمد در آینده نزدیک ناشی از این بیماری همه گیر. نیز وجود دارد برخی از سردرگمی در مورد بیمه سلامت پوشش همه گیر درمان است. اگر خود را بیمه گر حاضر به پوشش coronavirus های مربوط به درمان به عنوان آن در حال حاضر اعلام شده است که یک بیماری همه گیر خود را به صندوق اضطراری خواهد بود چیزی به سقوط. در نهایت داشتن در محل مناسب صندوق های احتمالی به حداقل رساندن وابستگی خود را در وجوه قرض گرفته شده در طول یک وضعیت دشوار است.

اخبار مرتبط

2. برو دیجیتال به بازپرداخت وام و تربیه

اگر شما در حال ارائه خدمات وام مانند وام مسکن وام شخصی وام و یا وام خودرو, وام و پرداخت خود را و تربیه در حالت آفلاین شما ممکن است بخواهید آن را تغییر دهید به سرعت به حالت آنلاین. این است دلیل این که شما ممکن است قادر به پرداخت خود را و تربیه اگر بانک خود را تعطیل دفاتر خود را با توجه به شیوع است که می تواند در نتیجه هزینه های اواخر و یا به طور پیش فرض وام. بهترین گزینه است برای تنظیم خودکار بدهی دستور و تربیه از پس انداز خود را و یا حساب جاری برای جلوگیری از تاخیر در بازپرداخت و یا به طور پیش فرض. این است که در خط با RBI فرماندار Shaktikanta دس درخواست بانک ها برای افزایش دیجیتال معاملات در پی Covid19 بحران است.

اگر شما انتظار می رود مشکل در بازپرداخت و تربیه شما ممکن است تماس با بانک خود بلافاصله به درخواست تمدید در دوره تصدی وام به طوری که EMI سطح ممکن است پایین آمده است.

3. همین حالا قطع خود را در دراز مدت سرمایه گذاری در یک هاف

بازار در حال حاضر دچار فرار فاز با توجه به شیوع کروناویروس. اما شما به خوبی توصیه به نگاهی وحشت زده در تصمیمات سرمایه گذاری. شما ممکن است بخواهید برای ادامه خود را با صندوق جرعه دیدار خود را در دراز مدت اهداف مالی. جرعه اجازه می دهد سرمایه گذاران به نفع روپیه هزینه به طور متوسط به جذب شوک های ناشی از نوسانات بازار و واکشی مورد نظر را برمی گرداند. در واقع یک بازار در حال سقوط نیز می تواند به معنای شما خرید بیشتر صندوق واحد در یک قیمت با تخفیف اگر شما همچنان خود را با جرعه که می تواند جلب بازده بالاتر هنگامی که بازار به گزاف گویی. با این حال دیگر شما اقامت سرمایه گذاری بهتر است شانس خود را برای دریافت مورد نظر را برمی گرداند.

4. نقد و بررسی سیاست های بهداشتی

تا coronavirus بود و نه اعلام یک بیماری همه گیر توسط سازمان جهانی بهداشت برای درمان آن هزینه های مربوط به بستری شدن در بیمارستان شد و تحت پوشش بیشتر بیمه سلامت. اما از آنجایی که این بیماری همه گیر اعلام سیاست هایی که حذف همه گیر پوشش ممکن است حل و فصل دعاوی ناشی از این موارد است. که می شود گفت IRDAI با توجه به گزارش رسانه خواسته است تا شرکت های بیمه برای گسترش پوشش به Covid19 بستری موارد در سیاست های خود را. به این ترتیب اطمینان حاصل شود شما را از طریق سلامتی خود را بیمه سند به وضوح کامل در لیست خود را از پوشش و استثنائات و همچنین بررسی برای هر آخرین علامت از بیمه گر خود را.

5. بررسی بودجه و هزینه های روزانه

شما همچنین ممکن است بخواهید برای محدود کردن خود را غیر ضروری هزینه در چنین وضعیتی است. پس انداز کافی در مفید آمده است اگر وضعیت بدتر در آینده نزدیک. کنترل بزرگ-بلیط اختیاری صرف خواهد همچنین کمک به شما در افزایش بودجه اضطراری خود را. آن زمان برای بررسی بودجه خود را و لیست خرید مورد نیاز بر اساس اولویت است.

6. بررسی سرمایه گذاری خود را

آن را نیز زمان مناسبی برای گرفتن سهام از سرمایه گذاری های خود را عملی تصمیم گیری. شما ممکن است بخواهید به توازن نمونه کارها خود را اگر آن را اریب بیش از حد نسبت به سهام یا بدهی دارایی. شما همچنین می توانید انتخاب کنید به کمی افزایش طلا خود را سرمایه گذاری برای مقابله با تاثیر از نوسانات بازار. ریسک گریزی سرمایه گذاران همچنین می توانید انتخاب کنید برای افزایش سرمایه گذاری های خود را نسبتا در معرض خطر-ابزار رایگان مانند PPF و NPS. اما اطمینان تصمیمات سرمایه گذاری خود را صرفا بر اساس اهداف مالی خود را, ریسک پذیری و نقدینگی مورد نیاز است. هنگامی که در شک, مشورت با مشاور مالی خود و پرداخت نمی توجه به شایعات.

در نتیجه یک بحران مثل این خواسته آرامش اعصاب. بنابراین اجتناب از وحشت و اطمینان حاصل شود که شما و اعضای خانواده خود را دنبال سلامت دستورالعمل داده شده توسط مقامات به ویژه کسانی که مربوط به بهداشت و اجتماعی فاصله. به طور مشابه, حفظ آرامش و ایجاد مقدمات لازم برای تقویت امور مالی شخصی خود را. بیشتر به نظم شما در حال بهتر آن است که برای شما سلامتی و ثروت.

(نویسنده است مدیر عامل شرکت BankBazaar.com)

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de