He asserted that measures like social distancing, lockdown and other containment efforts are important in fighting the battle against coronavirus.او اظهار داشت که اقدامات اجتماعی مانند فاصله, مستند و دیگر مهار تلاش های مهم در مبارزه با جنگ علیه coronavirus.

در مجموع 586 بیمارستان در کشور مشخص شده به عنوان اختصاص داده شده COVID-19 بیمارستان با ظرفیت بیش از یک لاخ جداسازی تخت و 11,500 تخت ICU این سایت متعلق به کروناویروس مبتلا به اتحادیه وزارت بهداشت گفت: در روز شنبه.

پرداختن به یک نشست خبری, سلامت, وزارت, مشترک, منشی, Lav Agarwal گفت: دولت اقدامات اولیه اقدام پیشگیرانه برای شناسایی COVID-19 نقاط مهم در کشور است. در غیاب یک مستند و دیگر مهار اقدامات وجود دارد که بیش از 8.2 لاخ coronavirus موارد در کشور تا مارس 15, او گفت:.

اخبار مرتبط

با توجه به وزارت بهداشت و درمان 1,035 تازه COVID-19 مورد و 40 مرگ و میر ناشی از این بیماری گزارش شد در 24 ساعت گذشته در سراسر کشور با در نظر گرفتن تعداد کل موارد به 7,447 و مرگ و میر به 239 در سراسر کشور.

آگاروال گفت: “586 اختصاصی COVID-19 بیمارستان شده اند اختصاص داده شده در دولت و مرکز سطح. یک لاخ جداسازی تخت و 11,500 تخت ICU بوده اند برای coronavirus بیماران در سراسر کشور است. این رقم در حال تکمیل و هر روز بر اساس وضعیت در حال تحول.”

او در ادامه گفت: “ما در حال انجام یک تجزیه و تحلیل در نرخ رشد در موارد. ما مشاهده Janta منع رفت و آمد در مارس 22 و رفت و به صورت مستند از 25 مارس. با توجه به تجزیه و تحلیل آماری در غیاب مستند و دیگر مهار اقدامات وجود دارد که 41 درصد افزایش و 8.2 لاخ coronavirus موارد توسط مارس 15” Agarwal گفت.

او اظهار داشت که اقدامات اجتماعی مانند فاصله, مستند و دیگر مهار تلاش های مهم در مبارزه با جنگ علیه coronavirus.

“پاسخ دولت هند شده است پیشگیرانه و فعال و به میزان بیش از اینکه آماده شده و از طریق ما مدرج رویکرد ما در تراز وسط قرار دارد پاسخ ما با این وضعیت در حال تحول. وزارت AYUSH آماده کرده است مجموعه ای از دستورالعمل ها در سلامت تنفسی و افزایش ایمنی. مناطق خواسته شده است به این ترکیب در منطقه در سطح طرح احتمالی به عنوان خوب,” او گفت:.

Agarwal همچنین اظهار داشت که هیچ کمبود وجود دارد در کشور ضد مالاریا, داروی هیدروکسی کلروکین ذکر شده توسط بسیاری به عنوان یک عملی درمانی راه حل برای مقابله با کروناویروس عفونت است.

در پاسخ به یک سوال, یک مقام ارشد شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) گفت: “پنج لاخ تست آنتی بادی کیت دستور ICMR نشده اند دریافت نشده است”.

این ICMR رسمی گفت: بیش از 1.7 لاخ نمونه های آزمایش شده در کشور تا کنون برای COVID-19 که 16,564 نمونه آزمایش در روز جمعه.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im