45 درصد از چهار خط پروژه اجرا در پشت برنامه در کارناتاکا

بیش از 45 درصد از چهار خط ملی بزرگراه (NH) پروژه های در حال اجرا در پشت برنامه در کارناتاکا.

اتحادیه حمل و نقل جاده ای و بزرگراه ها وزیر Nitin کرد گفت: در این نوشته پاسخ به Nalin کومار Kateel عضو پارلمان (MP) از Dakshina کانادا و Sumalatha Ambareesh MP از مندیا در Lok سبها در روز پنج شنبه.

او گفت که 15 چهار خط بزرگراه پروژه با مجموع طول 989.84-متر در مراحل مختلف پیاده سازی. هزینه برآورد شده از این 15 پروژه است ₹17,678 کرور.

“از 15 پروژه هفت پروژه های در حال اجرا در پشت برنامه با توجه به تاخیر در خرید زمین, جنگل, ترخیص کالا از گمرک و معدن مجوز و توقف کار توسط ساکنان محلی می خواهید برای سازه های اضافی بالاتر جبران خسارت او گفت:” در پاسخ.

جلسات متعدد انجام شده در سطح بالاتر برای سریع تکمیل بزرگراه ها پروژه های, او گفت:.

جبران خسارت برای خرید زمین به دست آورد همراه با بهره تعیین می شود و پرداخت به آسیب دیده زمینداری طبق مقررات مربوط به غرامت عادلانه در خرید زمین توانبخشی و اسکان مجدد Act 2013′ قابل استفاده برای ‘بزرگراه ملی عمل می کنند (NH), 1956, او گفت:.

از 15 پروژه دو بیش از 90 درصد کامل است. یکی از آنها 90.28-متر-طولانی travel photo asia (Udupi منطقه) به Surathkal (Dakshina کانادا منطقه) و از Nantoor به Talapady (هر دو در Dakshina کانادا منطقه) در NH 66. این پروژه دیده است 97.70 درصد پیشرفت است. وزیر پاسخ داد هزینه این پروژه در ₹898.43 کرور.

او گفت: 120 متر هوسپت-نیلنگا پروژه در NH50 پیشرفت 92.50 درصد است. هزینه این پروژه برآورد شده است در ₹1,388 کرور.

از پیشرفت فیزیکی کمتر از 10 درصد در مورد مورد از پنج بزرگراه پروژه با مجموع طول 272.74 متر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>