33-سال پیر مردی که در انزوا بخش در یک دولت-اجرای بیمارستان در مورشیدبد منطقه از غرب بنگال آزمایش منفی برای coronavirus بالا رسمی تایید کرد در روز دوشنبه. مرد در بیمارستانی در عربستان سعودی و حال پایین آمدن به شهر خانه خود را مورشیدبد در شنبه هندوستان تایمز گزارش داد.

روز یکشنبه او با عجله به مورشیدبد کالج پزشکی و بیمارستان پس از سقوط ناخودآگاه. بیمارستان قرنطینه او را به دلیل سفر تاریخچه و نگه داشته و او را در انزوا بخش است.

با توجه به آجی چاکرابورتی, مدیر خدمات بهداشتی و درمانی در غرب بنگال ذکر شده در HT , گزارش, مرد نمرد از coronavirus. نتایج آزمون منفی بودند. او دیابتی و احتمالا درگذشت سطح قند خون بالا.

مرد نیز درد و رنج از مشکلات تنفسی خفیف که بیشتر موجب ترس و وحشت در بیمارستان.

حتی اگر اعضای خانواده ادعا کرد که او درد و رنج از مشکلات تنفسی خفیف پزشکان گفته بود که احتمالا در اثر دیابت است.

Prasanta Biswas, افسر ارشد پزشکی در مورشیدبد منطقه گفت: به HT “بیمار را نشان نمی دهد هر گونه از علائم این ویروس که شامل تب و سرفه. او تا به حال سابقه دیابت است. اما به عنوان او وارد شده بود از عربستان سعودی, ما تا به حال نگه داشته و او را تحت نظارت در انزوا بخش است.”

بهداشت منطقه مقامات خواسته بود خانواده متوفی به ماندن در قرنطینه برای بعد از 14 روز به عنوان یک اقدام احتیاطی. بدن از مرحوم ضد عفونی و تحویل به خانواده last rites.

بنگال گزارش نشده هر صورت از coronavirus عفونت نشده است. جدا از نمایش فیلم در کلکته فرودگاه دولت دولت نیز اعزام تيم سلامت در گذرگاه های مرزی در امتداد هند و نپال و هند و بنگلادش مرزهای برای نظارت بر مردم وارد هند طبق گزارش های رسانه ها.

تعداد افراد آلوده در هند شروع به پریدن کرد به 40 در حالی که هیچ مرگ گزارش شده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی