23 لاخ رشته مهاجران می توانید به صفحه اصلی; دولت همچنین اجازه می دهد تا بین دولت حرکت زائران و گردشگران دانش آموزان

The buses will be sanitised and shall follow safe social distancing norms in seating. (File image)اتوبوس خواهد بود sanitised و باید به دنبال امن اجتماعی فاصله هنجارها را در صندلی. (فایل تصویر)

نزدیک به 23 لاخ رشته کارگران مهاجر می تواند بلند آه امداد به عنوان مرکز روز چهارشنبه خود اجازه داده بین دولت و جنبش با برخی از سواران. پنجره نیز ارائه شده به زائران و گردشگران و دانشجویان و دیگر افراد رشته در نقاط مختلف کشور منوط به توافق دو جانبه از ارسال و دریافت دولت است.

تمام کسانی که می خواهید به حرکت می باشد از نظر پزشکی به نمایش در هر دو منبع و مقصد و نگهداری در قرنطینه نگه داشتن یک برگه در آنها و یا در نهادی قرنطینه در صورت نیاز.

اخبار مرتبط

“در مورد یک گروه از رشته افراد مایل به حرکت بین یک دولت/UT و دولت دیگر/UT ارسال و دریافت متحده ممکن است مشورت یکدیگر و متقابلا موافقت خود را برای حرکت در جاده است. حرکت فرد(ع) خواهد بود به نمایش در آمد و کسانی که بدون علامت خواهد بود و مجاز به ادامه گفت:” یک وزارت خانه امور (MHA) سفارش.

اتوبوس ها باید مورد استفاده برای حمل و نقل از گروهی از افراد. اتوبوس خواهد بود sanitised و باید به دنبال امن اجتماعی فاصله هنجارها را در صندلی. ایالات متحده/UTs افتادن در مسیر حمل و نقل خواهد شد و اجازه عبور از این افراد به دریافت دولت است.

در هنگام ورود در مقصد خود چنین افرادی را مورد ارزیابی قرار می های محلی مقامات بهداشت و نگهداری در قرنطینه مگر اینکه ارزیابی نیاز به نگه داشتن افراد در نهادی شده است. آنها را نگه داشته با دوره ای سلامت بررسی یو پی اس. برای این منظور چنین افرادی ممکن است تشویق به استفاده از Aarogya Setu برنامه که از طریق آن وضعیت سلامت خود را می توان تحت نظارت و ردیابی.

این MHA خواسته است در همه کشورها و سرزمین های اتحادیه برای تعیین گره مقامات و توسعه پروتکل های استاندارد برای دریافت و ارسال چنین رشته افراد. این گره مقامات نیز باید ثبت نام رشته فرد در درون خود مربوطه سرزمین.

با توجه به نیروی کار وزارت منابع حدود 22.8 لاخ کارگران مهاجر در حال حاضر رشته دور از بومی خود را در مکان های مختلف امداد اردوگاه sett توسط دولت و مقامات دولتی یا کارفرمایان خود را و یا در محلی که در آن آنها به طور کلی خوشه.

کار وزارت تا به حال در 8 آوریل آغاز شده نقشه جزئیات رشته کارگران مهاجر. همراه با اطلاعات اولیه از قبیل نام و نام خانوادگی, سن, جنس, شغل, آدرس مسکونی بومی منطقه/, دولت, جزئیات حساب های بانکی خود و aadhar کارت نیز در حال جمع آوری شده است.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

مالی اکسپرس در حال حاضر در تلگرام. اینجا را کلیک کنید برای پیوستن به کانال ما و اقامت به روز شده با آخرین Biz اخبار و به روز رسانی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *