21-بعد coronavirus مستند: مراقب باشید در مورد امکان تولید به راه اندازی مجدد

Indeed, that was the reason for the Janata Curfew and the subsequent lockdown; don't be fooled by the slow pace of the infections so far, the prime minister told the country, many other countries had a slow pace of infections initially, and then they just kept growing almost exponentially. همانا که دلیل Janata مقررات منع رفت و آمد و پس از آن مستند; آیا نمی شود فریب خورده با سرعت از عفونت تا کنون نخست وزیر گفت: در کشور بسیاری از کشورهای دیگر بود و با سرعت از عفونت در ابتدا و سپس آنها را درست نگه داشته و رشد تقریبا نمایی.

با توجه به مشکلات اقتصادی 21 روز تاج مستند است و باعث و کاهش رشد اقتصادی آن را تعجب آور نیست که بسیاری از دادخواست دولت اجازه می دهد تا تولید به راه اندازی مجدد با پادمان کافی اجتماعی مانند فاصله; در حالی که در این مستند به پایان خواهد رسید و در آوریل 15, تولید کنندگان نگران هستند که محدودیت هایی در این بخش می توانید گسترش فراتر از آن. صادرکنندگان باید صحبت از چگونه اگر آنها مجاز به از سرگیری تولید چین را دریافت شروع به سر پس از آن کارخانه در حال حاضر تولید از سر گرفته. برخی از اقتصاددانان نیز وزن در گفت هزینه های اقتصادی بسیار بزرگ اقتصادی و عواقب آن می تواند به مراتب بیشتر از پتانسیل فاجعه رخ می دهد با توجه به کوروناویروس. در واقع یک بحث است که باید تعطیل از تولید حمل برای اندازه کافی طولانی در هند رکود به خوبی می تواند تبدیل به یک ساختاری یکی از آنجایی که بسیاری از واحدهایی که تعطیل ممکن است هرگز قادر به بازگشت در جریان پس از تهدید این بیماری همه گیر است در بسیار به همان شیوه که demonetisation برخورد ماندگار برای بسیاری از شرکت های.

بخش های بزرگی از این استدلال به خوبی می تواند درست باشد و قطعا این است که نمی توان به صورت مرکزی و یا دولت برای ارائه کمک به کرور از مردم که از دست دادن شغل اگر این رکود همچنان ادامه دارد; در واقع, حتی اگر برخی از این بهتر کردن شرکت اعلام کرده اند که آنها را متوقف خواهد کرد خرید از تامین کنندگان از آن آسان است به تصور کنید چه شرکت های کوچکتر در unorganised بخش خواهد بود رفتن را از طریق. اما با استفاده از این استدلال این اجازه می دهد تا تولید به راه اندازی مجدد از دست رفته است نقطه نیاز به مقابله با یک عمده بیماری همه گیر است که می, مدل, نشان می دهد, آلوده 20-25 ٪ از تمام سرخپوستان.

اخبار مرتبط

همانا که دلیل Janata مقررات منع رفت و آمد و پس از آن مستند; آیا نمی شود فریب خورده با سرعت از عفونت تا کنون نخست وزیر گفت: در کشور بسیاری از کشورهای دیگر بود و با سرعت از عفونت در ابتدا و سپس آنها را درست نگه داشته و رشد تقریبا نمایی. و اگر نظام سلامت از کشورهای ثروتمند هستند قادر به مقابله با این بیماری PM تاکید کرد آنچه امید است که وجود دارد در کشوری مثل هند که در آن سلامت سیستم در حال حاضر به شدت تیره و تار? در حالی که آن را یک ساختار فرضی وکیل عمومی (SG) Tushar مهتا گفت: دیوان عالی کشور که سه نفر از 10 مهاجران به خوبی می تواند با توجه به عقب کورونا ویروس به روستای اگر آنها مجاز به ترک شهرستانها; یک SG نباید صحبت کردن تا آزادانه در دادگاه از او نشان می دهد 30 درصد از سرخپوستان در حال حاضر آلوده, اما آن را نشانه ای از چگونه تهدید دولت فکر می کند هند مواجه شده است.

در چنین وضعیتی امکان تولید به راه اندازی مجدد درخواست برای مشکل و خطرات لغو همه کار خوب هند انجام داده است در مسطح منحنی توسط lockdown. در واقع اگر کارخانه مجاز به راه اندازی مجدد, شانس هستند که این بیماری همه گیر خواهد شد و تنها گسترش سریعتر و بدون توجه به آنچه اطمینان هند Inc ممکن است به آن است رفتن به می تواند غیر ممکن است برای انجام مناسب اجتماعی فاصله در کارخانه ها به جز در بسیار خودکار ، به جای پایین رفتن این مسیر چراغ های پیشرو از هند Inc همراه با سازمان های غیر دولتی و دولت نیاز به پیدا کردن راه هایی برای حفظ MSME بخش زنده به اندازه کافی به کارگران پرداخت حق عضویت خود را برای حداقل چند ماه; این شامل نه تنها اقدام دولت مانند پرداخت پول به طور مستقیم به کارگران و ویژه خطوط اعتباری بانک که backstopped توسط دولت بلکه هند Inc باز کردن کیف پول خود را به تامین کنندگان/ancillaries. دادن چند صد کرور روپیه در تسکین و یا ارائه به هواکش و یا صورت-ماسک و دنده محافظ برای سلامت کارگران یک حرکت خوب اما این است که فقط آن را قطع نمی کند.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de