20 سال از TRS: غلتکی سوار coaster برای KCR-رهبری حزب

زمانی که Kalvakuntla Chandrashekar رائو پس از آن معاون اول رئیس آندرا پرادش مجمع شناور Telangana Rashtra Samithi (TRS) در تاریخ 27 آوریل سال 2001 تنها با تعداد انگشت شماری از رهبران هیچ کس به فکر او می تواند یک دندانه به خوبی تثبیت دو حزب (Telugu Desam و کنگره) در دولت است.

این زن 47 ساله KCR تنظیم کرده بود تا با تنها هدف از دستیابی به یک جداگانه استقلال برای Telangana منطقه است.

فصیح سخنران KCR گفته بود که این منطقه شد ستم در تخصیص آب از منابع مالی و فرصت های شغلی. او ساخته شده است یک روایت در اطراف این اهداف تکان دهنده دهه آرمان در میان مردم در این منطقه است.

با TDP جمهور N Chandrababu Naidu به خوبی به دوره دوم خود و ارشد کنگره رهبر YS Rajasekhara ردی انتظار در بال به گردش قدرت از خود را در زمان طولانی سیاسی رقیب هیچ کس visualised نقش یک حزب سیاسی جدید.

اما KCR او به عنوان شناخته شده است در میان مردم تا به حال طرح های مختلف. شناسایی قوی اشتیاق برای یک دولت خود را در میان مردم کرد به تجمع رهبران پشت سر او قدرت تبیین نیاز برای پایان دادن به ‘سرکوبگر آندرا هژمونی’.

او گفت: از آن زمان به پرتاب کردن یوغ و هشدار داد افرادی که از دست دادن این نبرد دوم (یکی از اولین بود و در دهه 1960) می تواند هزینه آنها بسیار عزیز.

“آنها تا به حال مسخره این آقا قرارداد از سال 1956 و شکست تمام وعده های داده شده به ما. ما یک معامله خام در بودجه تخصیص مشاغل و فرصت های آموزشی,” او گفت:.

او تا به حال با موفقیت شعلهور امید دوباره در مردم آنها را به شرط بندی بر روی او. روشنفکران مانند پروفسور Jayashankar هم او را پشتیبانی می کند.

این TRS وارد انتخابات tie-up با کنگره در سال 2004 و برنده 26 MLAs و 5 MP صندلی اعلام آن همانند ورود به دولت سیاست است. آن را نیز منعکس قوی آرمان های مردم به صورت جداگانه استقلال.

KCR ساخته شد اتحادیه وزیر کار و اشتغال در ایالات مترقی داد در مرکز.

به دنبال اين بود bickerings در داد پس از آن به عنوان وزیر Rajasekhara ردی بود اقدام به خواستگاری TRS MLAs. این TRS دچار آن برای اولین بار پس از شکست اکثریت آن را MLAs موفق به آن را در یک انتخابات در سال 2008.

در انتخابات عمومی آینده این TRS نقل مکان کرد و دور از کنگره و جعلی اتحاد با TDP پس از این توافق به بازگشت استقلال خود را تقاضا است. اما اتحاد شکست خورده بود به عنوان TRS برنده تنها 10 کرسی در مجلس و دو Lok سبها.

اگر آن را از دست داد نظرسنجی های TRS دوباره آن نیروهای داوطلب خدمت سربازی حمایت از دانش آموزان و جوانان و کارکنان اتحادیه ها و راه اندازی مهم ترین مرحله در جنبش مجبور UPA-2 دولت به تن استقلال و تقاضا برای پایان دادن به سرعت در نزد مرگ جنبش KCR.

اما این مرکز به زودی عقب نشینی تحریک خشم در میان مردم است. سیاسی اقدام مشترک کمیته ابتکار TRS به طناب در پشتیبانی از همه احزاب سیاسی گرفته تا مسئول و مجبور UPA-2 به تن دولت در سال 2014.

یک لایحه به bifurcate, Andhra Pradesh تصویب شد در مجلس در فوریه 2014 هموار کردن راه برای تشکیل یک دولت جدید در ماه ژوئن 2014.

در این انتخابات که به دنبال در آوریل-مه TRS برنده 63 کرسی در 119-عضو قوی مونتاژ و ساخت KCR قبل از ازدواج وزیر امور خارجه.

حزب حاکم متمرکز بر قدرت و آبیاری بخش های ساخت آن را رایگان از کاهش قدرت و آوردن آب به lakhs هکتار. که ربیع سطح زیرکشت دو برابر این سال و دولت تولید یک کرور تن برنج نشان می دهد که چگونه آن را باز آفرینی آن unutilised بالقوه در بخش کشاورزی.

KCR, اما, مواجه شدید, انتقاد غاصب MLAs از کنگره و TDP. در دوره دوم آن ‘جذب’ بیش از 20 MLAs از احزاب دیگر می روم کمی دامنه برای مخالفت در مجلس است.

این TRS دولت نیز جلب توپخانه ضد هوایی برای muffling هستند ضد دولتی صدای. مردم را سازمان تا به حال به راه انداختن یک نبرد قانونی برای پیروزی حق اعتراض در Dharna Chowk.

به عنوان آن را وارد 20 سال از شکل گیری آن به TRS چهره های دشوار سیاسی و چالش های اقتصادی است. در حالی که BJP است و بسیج تمام منابع خود را برای پیروزی در انتخابات بعدی کنگره به دنبال احیای خود را از دست داد ،

اگر مازاد دولت تا چند سال پیش به خزانه دولت در حال گرفتن خالی است. این Covid-19 ساخته شده است آن را تنها بدتر است. از یک درآمد روزانه پتانسیل ₹400 کرور دولت درآمد آمده اند فقط به ₹2-10 کرور در روز است.

KCR خود کار برش – به مجموعه پست-Covid-19 منابع مالی به منظور و برای اطمینان از انتقال قدرت باتون به وارث او آشکار KT راما رائو (کار رئیس جمهور).

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de