20 کشته در KSRTC اتوبوس-کانتینر کامیون برخورد در تامیل نادو

حداقل 20 مسافر از جمله دو راننده-تقدیر-هادی از دولت کرالا شرکت حمل و نقل جاده (KSRTC) Garuda ولوو اتوبوس در حال ترسید مرده در سر در برخورد با یک کانتینر کامیون در ساعات اولیه روز پنج شنبه در اوینشی در Coimbatore.

با توجه به تامیل نادو پلیس این حادثه رخ داده است در حدود 3.15 هستم که ظرف کامیون کنترل از دست داده شروع به پریدن کرد به تقسیم جدا carriageways و منفجر به اتوبوس مسافربری که از طرف مقابل است. کسانی که در سمت راست اتوبوس با مته سوراخ کردن فشار از برخورد.

وجود 48 مسافر در هیئت مدیره زمانی که این اشتباه رخ داده است. اتوبوس خدمه از جمله راننده در نقطه کشته شدند. پلیس گفت: ظرف کامیون بود گذر گاه کاشی های کف از کوچی پورت به بنگلور. این KSRTC اتوبوس بود در یک برنامه ریزی سفر از بنگلور به تریواندروم.

این تلفات شامل سه زن. بدن متوفی در morgues در Tirupur و اوینشی بيمارستان های دولتی. تلاش در جهت شناسایی مرده. سه در میان 20 مجروح گزارش شده در یک وضعیت بحرانی است. مسافران در حال سوار KSRTC اتوبوس از بنگالور اواخر روز چهارشنبه.

گزارش مقدماتی از کویمباتور پیشنهاد یک تایر پشت سر هم باعث شده بود تا کامیون به ناگهان منحرف و پرش تقسیم. مقامات گفت: این نیز ممکن است که راننده را از ظرف ممکن است dozed کردن و کنترل را از دست داده. کامیون خدمه فرار کرده بود بلافاصله پس از برخورد.

در میان 48 مسافران بسیاری از آنها Keralites, 24 برنامه ریزی شده بود به پایین در Ernakulam; 19 در تریسور; و 4 در پلککد یک KSRTC رسمی گفت.

کرالا وزیر Pinarayi Vijayan به وظیفه منطقه جمع آوری پلککد برای انجام کمک های پزشکی و کمک به قربانیان این حادثه است. وزیر حمل و نقل AK Saseendran و وزیر کشاورزی در مقابل Sunil Kumar در راه خود را به نقطه ای برای هماهنگ کردن عملیات امداد. دولت به زودی باز تلفات خط تلفن رایگان به مردم ارائه اطلاعات بیشتر در مورد قربانیان و وضعیت خود را.

Palakkad رئیس پلیس G سیوا Vikram و 20: ماموران پلیس در محل حادثه هماهنگی با مقامات محلی. کرالا دولت فرستاده است ناوگان آمبولانس به اوینشی برای آوردن اجساد قربانیان صفحه اصلی. با توجه به اطلاعات گسترده پلیس ایالتی اتاق کنترل در اینجا مرده ها بیشتر از پلککد, Thrissur و Ernakulam منطقه.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر