2 کشته در تیراندازی در کالیفرنیا مرکز توزیع

یک مرد سوار به شمال کالیفرنیا مرکز توزیع و شروع به تیراندازی به مردم در بعد از ظهر شنبه کشته شدن یک کارگر و زخمی شدن چهار نفر دیگر قبل از او کشته شد توسط پلیس, مقامات گفت.

تیراندازی توسط یک زن 31 ساله مرد با یک تفنگ نیمه اتوماتیک آغاز شده و حدود 3:30 p. m. در خارج مرکز توزیع جنوبی از رد بلاف یک شهرستان در حدود 14000 نفر در حدود 210 کیلومتری شمال ساکرامنتو, کالیفرنیا.

Tehama County دستیار کلانتر Phil Johnston گفت: در یک کنفرانس خبری که تیرانداز دور پارکینگ چهار بار قبل از توفنده به ساخت و باز کردن آتش با تفنگ. رد بلاف افسران پلیس به ضرب گلوله کشته و گمان KHSL-تلویزیون گزارش شده است.

کارمند که فوت شد مارتین Haro-Lozano, 45, از, اورلند, کالیفرنیا, جانستون گفت.

مقامات شناسایی تیرانداز اما جانستون گفت: او تا به تاریخ با رد بلاف محل کار.

تیراندازی قربانیان گرفته شد به سنت الیزابت بیمارستان جامعه در رد بلاف سخنگوی آلیسون Hendrickson آسوشیتدپرس گفت. او تایید کرد که چهار نفر در بیمارستان بستری شدند اما کاهش یافته است به ارائه جزئیات بیشتر.

برخی از 200 کارگر در داخل تسهیلات قفل شده خود را در یک اتاق کارکنان گفت KHSL-تلویزیون.

مظنون به ضرب گلوله کشته شد در قفسه سینه در حدود 3:45 بعد از ظهر dispatchers به این روزنامه گفت.

اسکات Thammakhanty کارمند در تسهیلات دریافت مرکز گفت: ردینگ رکورد افکن که او شنیده تیرانداز از آتش تفنگ.

آن رفت و من حتی نمی دانم که چگونه بسیاری از بار او اخراج Thammakhanty گفت. من فقط می دانم که بسیاری بود. Thammakhanty و دیگران آغاز شده در حال اجرا برای زندگی خود را و او را دیدم مردم دروغ گفتن بر روی زمین به عنوان او رفت, او گفت:.

همکار کارمند فرانکلین لیستر نیویورک تایمز گفت او فقط شروع به کار هنگامی که یک همکار زد پایین راهرو فریاد: فعال تیراندازی! فعال تیرانداز! وینس Krick گفت: رکورد افکن که همسر و پسر کار در تاسیسات و او در راه خود را به انتخاب کنید تا همسر خود را زمانی که او را دیدم شعله های آتش.

نه صدمه دیده بود اما همسرش به او گفت نه به آمدن به جبهه ورودی به گزارش روزنامه.

آن را واقعی دیوانه چون شما می دانید شما نمی توانید هیچ چیز Krick گفت.

Dispatchers گفت: رکورد افکن که حداقل یک زن به ضرب گلوله کشته شده بود. یک مرد تا به حال نیز گزارش داد پای خود را در حال اجرا بیش از زمانی که تیرانداز منفجر کردن یک خودرو به ساختمان اما مرد مطمئن بود اگر او تا به حال شده است, شات کنندگان گفت.

خارج سخنگوی اسکات پاپ گفت: رکورد افکن که این شرکت آگاه بود از وضعیت و کار با اجرای قانون است. (

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *