$2.3 تریلیون coronavirus امداد لایحه خواهد بود گران ترین قانون تا کنون تصویب

به 2 تریلیون دلار به علاوه coronavirus همه گیر امداد لایحه به سرعت به سمت عبور خواهد بود که بزرگترین قطعه واحد از قانون نمایندگان مجلس که تا کنون تایید شده از نظر هزینه.

“قطعا اسمی دلار ما هرگز صرف این مقدار در یک قطعه از قانون” گفت: Marc Goldwein معاون ارشد رئیس جمهور و مقامات ارشد سیاست مدیر در کمیته مسئول بودجه فدرال.

“این بزرگترین محرک ما تا کنون گذشت … در واقع توسط یک شات طولانی” گفت: Jared برنشتاین سابق مشاور اقتصادی معاون رئیس جمهور جو بایدن.

این قانون است که با هدف تسکین کارگران و کسب و کار مجبور به توقف کار به دلیل بیماری همه گیر. اندازه گیری به تصویب مجلس سنا در روز چهارشنبه و خانه است و انتظار می رود به تصویب این لایحه در روز جمعه. رئیس جمهور تهمت است که انتظار می رود به ثبت نام در این اندازه گیری به قانون است.

“این است که قطعا در شرایط دلار با دور و بزرگترین تا کنون انجام می شود و این یک چیز فوق العاده ای به دلیل مقدار زیادی از این پول می رود به شغل, شغل, شغل و خانواده, خانواده, خانواده رئیس جمهور نسبت ناروا گفت.

این لایحه دریافت کرده است و نه یک نمره از دفتر بودجه کنگره در عین حال این بدان معنا است که هیچ مقام رسمی برآورد از چه مقدار از آن هزینه خواهد شد دولت است. کمیته مسئول فدرال بودجه خارج از گروه است که طرفداران برای کاهش کسری بودجه تخمین زده می شود که این امر هزینه $2.3 تریلیون.

این لایحه شامل یک تخفیف مالیاتی بررسی 1200 $در هر فرد و 500 دلار برای هر کودک برای کسانی که با مدرک معتبر شماره امنیت اجتماعی. کارفرمایان می توانند تاخیر پرداخت خود را در سال 2020 مالیات حقوق و دستمزد تا 2021 و 2022. این شامل 250 میلیارد دلار برای گسترش مزایای بیکاری اجازه $377 میلیارد دلار در کسب و کار کوچک وام و کمک های مالی فراهم می کند $140 میلیارد تخصیص بودجه برای حمایت از کشور و نظام سلامت با توجه به خانه راه و وسیله کمیته.

CBO پیش بینی شده در ماه ژانویه که دولت فدرال را جمع آوری $3.6 تریلیون دلار درآمد در این سال این معنی است که این درآمد برای تسکین لایحه را به حساب بیش از نیمی از تمام فدرال رسید پیش بینی شده برای سال 2020 قبل از بحران رسید.

یکی از راه های از مقایسه این قانون به گذشته اقدامات است که با بیان آن را در دلار به تولید ناخالص داخلی.

تولید ناخالص داخلی در سه ماهه چهارم سال 2019 شد $21.73 تریلیون. این به این معنی است که $2.3 تریلیون امداد لایحه کنگره است که انتظار می رود به تصویب خواهد بود حدود 9%.

دیگر هیچ لایحه تصویب شده توسط کنگره آمده است نزدیک به این درصد با توجه به وزارت خزانه داری گزارش درآمد اثرات عمده قطعه از قانون است. در جایگاه دوم این است که آمریکا بازیابی و سرمایه گذاری مجدد عمل 2009, همچنین شناخته شده به عنوان محرک اقتصادی اوباما. آن را هزینه $840 میلیارد و گران قیمت در نظر گرفته که آن را تصویب رسید اما از آن تنها 6% از تولید ناخالص داخلی این کشور که بالغ بر $14.4 تریلیون دلار در سال 2009.

در مقام سوم از درآمد قانون از سال 1942 بود که 5 درصد از تولید ناخالص داخلی با توجه به گزارش وزارت خزانه داری. لایحه بودجه این کشور در تلاش برای مبارزه با دشمنان خود را در طول جنگ جهانی دوم است.

قانون تصویب شده در طول رکود بزرگ شناخته شده به عنوان جدید ایران برای اختصاص 40 درصد از تولید ناخالص داخلی بود اما یک سری از لوایح و نه یک قطعه واحد از قانون.

“جدید معامله شد 40 درصد از تولید ناخالص داخلی در سال 1929. که ستاره بزرگ اما وجود بیش از یک لایحه گفت:” داگ Holtz-Eakin, رئيس جمهور از مرکز-راست اقتصادی اتاق فکر آمریکایی اقدام فروم و مدیر سابق CBO.

اگر قرارداد جدید درآمد هزینه ترجمه شد و به زمان دلار آن خواهد بود تقریبا 700 میلیارد دلاری ساخت آن کمتر گران تر از لایحه کنگره در مورد تصویب.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im