نوزده نفر از جمله شش زن کشته شدند که یک کرالا دولت, اتوبوس, برخورد سر با یک کانتینر کامیون در نزدیکی تامیل نادو را Avanashi شهر در Tirupur منطقه 40 متر از اینجا در پنج شنبه, مقامات گفت.

اتوبوس که قرار بود به تریواندروم از بنگالور در حالی که کامیون شد که از جهت مخالف در Coimbatore-سالم بزرگراه زمانی که این اشتباه رخ داده در 4.30 am پلیس گفت:

از 48 مسافر در اتوبوس, 19 در نقطه درگذشت و باقی مانده آسیب های پایدار.

Vijayan خبرهای مرگ

Condoling مرگ چندین نفر در این حادثه کرالا وزیر Pinarayi Vijayan در روز پنج شنبه کارگردانی دو از وزرا و همکاران به عجله به کشور همسایه به منظور هماهنگی عملیات امداد.

او همچنین کارگردانی palakkad جمع آوری به گرفتن گام های لازم برای ارائه کمک های پزشکی به زخمی و بازگرداندن اجساد کسانی که از کرالا, رئیس دفتر وزیر گفت.

وزیر حمل و نقل K Saseendran و وزیر کشاورزی V S Sunilkumar شده اند به کارگردانی عجله به تامیل نادو به هماهنگی امداد عملیات CMO گفت.

آن گفت که به طور منظم در تماس با Tirupur دولت های منطقه و تلاش بودند برای شناسایی اجساد.

بازماندگان بحر تفکر غوطهور شدن لحظات ترسناک

دوازده از 19 مرده شناسایی شده اند پلککد سرپرست پلیس سیوا Vikram گفت PTI.

“آن را با سرعت بالا برخورد. ظرف کامیون کنترل از دست داده. ما نمی دانیم که اگر راننده dozed کردن یا صور پشت سر هم. کامیون وارد خط اشتباه و سقوط کرد KSRTC اتوبوس که در جهت مخالف,” او گفت:, و اضافه کرد .

“ما در حال بدست گرفتن نام و جزئیات است.” با توجه به گزارش های بسیاری از مسافران شد از پلککد, Thrissur و Ernakulam منطقه کرالا. مسافران از جمله زنانی که تا به حال باریک فرار از این فاجعه بودند و در عین حال برای بهبود یافتن از این واقعیت است که بسیاری از شرکت-مسافران خود را از دست دادهاند ،

Karishma که در راه او را به Ernakulam, گفت که او نشسته بود در سمت چپ اتوبوس و به خواب رفته بود زمانی که حادثه رخ داده است. “این حادثه صورت گرفت حدود 3.15 هستم.

وقتی بیدار شدم ناگهان دیدم بسیاری از مردم در حال اجرا در اطراف و مجروح گرفته به آمبولانس” را شوکه کرد و گفت: رسانه ها.

آلن یکی دیگر از مسافر از کرالا گفت که او هنوز هم پیدا کردن آن دشوار است برای گرفتن بیش از شوک. “من باید پایدار یک آسیب دیدگی جزئی در پای من. اما دوست من مجروح در بینی و من او را به بیمارستان, در حال حاضر,” او گفت:.

Jemin جورج مجروح مسافر گفت که او دچار یک برش بر روی لب های او و ده بخیه روی پیشانی خود را. “من نمی دانم چه اتفاقی افتاده است در واقع. من در یک صندلی پشت صندلی راننده,” او گفت:, و اضافه کرد که او مراجعه کننده به بیمارستان در Coimbatore.

یک زن گریه های مسافری گفت: ظرف کامیون غیرمنتظره بود و نه وجود دارد بسیاری از وسایل نقلیه در جاده ها هنگامی که این حادثه صورت گرفت. او گفت: سمت راست اتوبوس به طور کامل آسیب دیده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im