19 وب سایت های دانلود رایگان فیلم (و قانونی):


چندین سایت دزدان دریایی در اینترنت وجود دارد اما بارگیری فیلم از چنین منبع غیرقانونی ممکن است شما را با مشکل مواجه کند. Google هیچ سنگی را نساخته و باقی می گذارد تا سیستم عامل خود را به مکانی امن تر و بهتر برای مصرف کننده خود تبدیل کند.

 1. YouTube:
  رایگان-فیلم-دانلود-وب سایت-لیست

بله ، بزرگترین پلت فرم ویدیویی YouTube تعداد موارد را در طول مدت زمان تغییر داده است. با تشکر از به روزرسانی اخیر ، تمایل به محتوای رایگان و تبلیغاتی افزایش یافته است و به همین دلیل است که من آن را در شماره یک قرار داده ام. بارگیری رایگان YouTube

لازم به ذکر است که یوتیوب بیش از 100 فیلم بلند را ارائه می دهد و این یکی از بهترین و بهترین سیستم عامل برای بارگیری سایت فیلم ها است. رایگان فیلم های HD HD دانلود سایت های 2020

نکته قابل توجه ، اگر شما در هند زندگی می کنید ، واجد شرایط استفاده از این خدمات نخواهید بود زیرا فقط در ایالات متحده ارائه می شود.

 1. بایگانی اینترنت
  دانلود فیلم خارجی زبان اصلی

شما باید فکر کنید ، چرا بایگانی اینترنت را در شماره 2 در لیست قرار می دهیم. اگر قبلاً از این سایت برای بارگیری فیلم استفاده کرده اید ، دیگر نیازی به خواندن اطلاعات بیشتر در این باره ندارید. اما اگر شما هم نیستید ، باید توجه داشته باشید که این یک ماین طلای نه تنها فیلم بلکه برای موسیقی ، آهنگ و کتاب نیز هست.

این برنامه به کاربران امکان ایجاد کارت مجازی کتابخانه مجازی را می دهد که به شما امکان دسترسی به انجمن ها ، امکان بارگذاری فیلم ها ، نشانک محتوای مورد علاقه و غیره را می دهد.

 1. Hotstar
  رایگان-فیلم-دانلود-وب سایت-لیست

اگر از Hotstar بی خبر باشید ، مجموعه عظیمی از فیلم های هندی و انگلیسی را در خود جای داده است. برای بارگیری فیلم و نمایش در Hotstar نیازی به صرف یک پنی نیست. رابط کاربری این سرویس بسیار شسته و رفته است و یک اپلیکیشن با طراحی زیبا نیز وجود دارد.

4- تجدید نظر
رایگان-فیلم-دانلود-وب سایت-لیست

اگر به دنبال وب سایت برای بارگیری فیلم و سریال های وب هستید ، پس Retrovision یکی از بهترین سایت ها برای شما است. این منبع محتوای منحصر به فرد همچنین دارای یک برنامه اندرویدی به نام Classic UHF است. با استفاده از این برنامه می توانید همه چیز را در حال حرکت بگیرید و تماشا کنید.

به لطف منوهای خاص ژانر ، جستجوی فیلم در Retrovision بسیار ساده است. این وب سایت مطالب خود را در دسته های محبوب مختلف مانند ماجراجویی ، کمدی ، جنایت ، کارتون ، علمی تخیلی ، وحشت ، جنگ ، درام و غربی تقسیم می کند.

 1. کانال Roku
  رایگان-فیلم-دانلود-وب سایت-لیست

صحبت از Roku Channel ، مدتی است که در بازار وجود ندارد اما یکی از بهترین وب سایت هایی است که اخیراً برای بارگیری فیلم ها راه اندازی شده است. فیلم ها و نمایش های موجود در کانال به طور دسته بندی ترتیب داده شده است تا کاربران را برای جستجوی یک فیلم یا تلویزیون از ژانر خاصی آسانتر کند.

لازم به ذکر است که کانال پخش آنلاین از هم اکنون در هندوستان موجود نیست. اگر می خواهید این سرویس را در هند یا هر کشور دیگری که در آن موجود نیست کاوش کنید ، می توانید از VPN استفاده کنید.