شانزده بخش دولتی و خصوصی بازیکنان از جمله GMR گروه بهارات فورج GatewayRail, Sterlite, Jasan مادون, Medha سروو درایوهای Bharat Heavy Electricals, Titagarh, Hind یکسو کننده ها و JKB زیرساخت های شرکت کننده در نشست آنلاین با بالا راه آهن مقامات روز سه شنبه برای بحث در مورد این پروژه به اجرا خصوصی, قطار آن را آموخته است.

این پتانسیل اپراتورهای شرکت کننده در این نشست گفت: به BusinessLine.

برخی از پتانسیل بزرگ اپراتورهای بودند آشکار با عدم حضور خود را در این نشست گفت: یکی دیگر از منبع بدون نام بردن از هر شرکت است. آنها ممکن است گام در مراحل بعد او اضافه شده است.

خطرات بالا

عملیاتی و ریسک مالی در این پروژه انتظار می رود بالا. در اول راه آهن تا به حال در تاریخ 1 ژوئیه دعوت مناقصه از اپراتورهای خصوصی برای اجرای قطار در یک دسته کامل از مسیرهای.

در این نشست مجازی آن را روشن است که درآمد به دست آمده از بلیط را به حساب بازیکنان گفت: یک منبع در دانش.

مناقصه بالقوه تا به حال نگرانی در مورد اینکه چرا آنها خواسته شد تا نسبت به پرداخت سهم درآمد اگر آنها در حال حاضر در حال خواسته به پرداخت حمل و اتهامات عنوان شده برای استفاده از زیر ساخت های راه آهن. مناقصه و نیز نگرانی در مورد چگونه آنها را تنبیه کنید و اگر آنها را برآورده نمی کنند به شرط کیفیت خدمات با توجه به مردم ضروری به آنچه در این نشست است.

سهام شرکت نورد که قبلا evinced بهره شامل Alstom, بمب افکن زیمنس و Talgo. BusinessLineنمی تواند رسیدن به بازیکنان به طور مستقل تایید کند.

راه آهن نیز ارائه می شود جزئیات ترافیک مسافری به کار گرفته در مسیرهای زیر مناقصه با توجه به بیانیه رسمی است. این را قادر خواهد ساخت به مناقصه خود را به انجام علت سعی و کوشش در این پروژه است.

پست Covid-19 اندازه جمعیت است که این قطار را ببینید که انتظار می رود به تغییر نما یک چالش برای بازیکنان که در حال ارزیابی خطر.

کاسته مدارک

در تجدید نظر پیشنهاد documentsreleased در ماه جولای راه آهن hasdone دور با نیاز به شرکت های بزرگ بازیکنان به تجربه قبلی در فرودگاه پورت و هتل ها و خطوط هوایی حمل و نقل, مسافرت و یا گردشگری است. این انجام شده است برای جذب بازیکنان بیشتر و افزایش رقابت است. این علامت خروج از موقعیت خود در ژانویه هنگامی که آن را احساس کرده بود چنین تجربه لازم بود برای بازیکنان صنعت به اجرا هند برای اولین بار مجموعه ای از خصوصی قطار.

تجدید نظر مقدماتی سند بر اساس بازخورد از مناقصه بالقوه در پیش نویس سند صادر شده در ژانویه. شرایط احراز در پیش نویس این پیشنهاد آنقدر دقیق است که بسیاری از بازیکنان بودند ساخت برش به کار قطار گفت: منابع.

در حال حاضر واجد شرایط مناقصه بهینه سازی شده برای جذب بازیکنان با بودجه کافی که پس از آن می توانید کراوات با شرکت هایی که تکنولوژی مدرن است.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de