15 سال از ‘sushasan’: PM مودی ستایش متحد نیتیش کومار

پیش از انتخابات مجمع در بیهار، نارندرا مودی نخست وزیر این کشور روز یکشنبه به نیتیش کومار، وزیر امور خارجه آمریکا، به خاطر آغاز به کار در سوشاسان (حکمرانی خوب) پت داد و ابراز اطمینان کرد که کار خوب تحت رهبری رئیس جی دی (U) ادامه خواهد یافت.

مودی اختصاص داده شده به کشور سه پروژه بخش نفت به ارزش حدود ₹900 کرور از طریق کنفرانس ویدئویی.

مودی بدون نام گذاری از RJD مخالف یا رهبر آن لالو پراساد و متحد حزب کنگره، عقب ماندی دولت را مسئول ذهنیتی می کرد که آن ها را در پیشرفت اقتصادی عطسه می کرد و فکر می کرد لب سرویس زمانی کافی است که به بهبود فقرا رسید.

“بيهار مدتهاست که گرفتار يک طرز فکر عجیب و غریب شده است. پروژه های جاده ای اخم شد و مردم قبلاً می پرسیدند که این ها چه چیزی باید به کسانی که پیاده راه می رود و وسایل نقلیه ندارد، ارائه دهند.» مودی در اشاره ای با محمد به پراساد که قبلاً خود را به عنوان لودیت در آنچه به عنوان تلاشی احمقانه برای پایان دادن به توده ها نگاه می شد، پروژه می کرد.

وی تصریح کرد: چنین بی تفاوتی نسبت به پیشرفت نیز تلفات خود را بر آموزش عالی وارد کرد. اما 15 سال گذشته از ‘سوشاسان’ بوده است. زیرساخت ها بهبود یافته است. کالج های جدید پزشکی و مهندسی، موسسات حقوقی و پلی تکنیک ها بالا آمده اند. نیتیش کومار نقش بسیار مهمی در اطمینان از ادامه این روند دارد.»

بی جی پی اعلام کرده است که به عنوان چهره ارشد وزارتی ائتلاف با کومار در نظرسنجی های مجمع در بهار رقابت خواهد کرد.

مودی با اشاره به همه گیر بودن ویروس کرونا و بازگشت گسترده مهاجرانی که در جریان قفل شدن صورت گرفت، بخش بزرگی از آنها را به خود می گیرد، گفت: این بحران فرصت هایی را نیز به ما ارائه کرده است. ما می توانیم به راه های جدید تولید اشتغال با تنظیم در حرکت فعالیت های سریع اقتصادی فکر می کنم.”

مودی گسترش ۱۹۳ کیلومتری خط لوله ال پی جی از دورگاپور در بنگال غربی به بانکا در بیهار، و دو کارخانه بوتلینگ ال پی جی در بانکا و در هرسیدوی شامپران شرقی را افتتاح کرد.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

نرم افزار گرامرلی

ایندکسر

دیدگاهتان را بنویسید