15 ایتالیایی گردشگران تست مثبت برای coronavirus در دهلی

به عنوان بسیاری از 15 ایتالیایی گردشگران باید آزمایش مثبت برای COVID-19 در دهلی نو در روز چهارشنبه. با توجه به گزارش های رسانه های, همه, هند موسسه علوم پزشکی (AIIMS) تایید شده در مارس 4 که یک گروه از گردشگران است مبتلا به کروناویروس و قرنطینه شده در یک ITBP مرکز در دهلی نو.

توسعه می آید یک روز پس از یک توریست در جیپور شد قرنطینه برای آزمایش مثبت برای کوروناویروس. همسر خود را نیز نشان داد علائم اولیه ویروس. در بخشی از گردشگری است که در تور راجستان.

با توجه به AIIMS دهلی نو گفته است تمام 15, ایتالیایی, گردشگران نگه داشته شده است در ITBP تسهیلات در Chhawla. آنها نگه داشته شده است در پیشگیری از انزوا پس از جمعه بعد از ظهر.

AIIMS گفته است که آنها در حال انجام یک غربالگری اولیه از گردشگران و فرستاده اند مردم آزمایش مثبت برای COVID-19 بیشتر دور از معاینه پزشکی. بسیاری از آنها نشان داده اند که علائم اولیه ویروس.

 

یک مورد دیگر از coronavirus پدید آمده در سرمایه های ملی هنگامی که یک مرد آزمایش مثبت بود برای این ویروس در روز سه شنبه. این مرد پدر دو میزبانی یک مهمانی تولد در آگرا که در آن کودکان نیز رفت. پس از گرفتن اخبار دو مدرسه در Noida از جمله یکی که در آن دو فرزند بودند به حالت تعلیق در کلاس به پاکسازی محل مدرسه طبق گزارش رسانه ها.

 

این مدرسه اعلام شده است رایگان از ویروس پس از یک بررسی کامل. در حال حاضر مقامات در حال انجام یک آزمون مقدماتی در هر کسی که با حضور در این جشن تولد در آگرا است.

از مارس 3, هند گزارش شش تایید موارد coronavirus از جمله سه تن از کرالا بودند که آزمایش مثبت اما در نهایت recuperated. تا کنون 438 نفر در هند گزارش شده است به عنوان مظنون 225 نفر را به اتمام 28 روز از نظارت و 189 هنوز هم در زیر مشاهده است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.net

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>