15 دبی مسافران داده شده ‘صفحه اصلی قرنطینه’ مهر در بمبئی فرار از فرودگاه ترسیم

COVID-19, Bihar government, coronavirus outbreak, coronavirus in bihar, latest news on coronavirus in indiaمسافران برنامه ریزی شد رفتن به پنجاب با قطار از بمبئی.

پانزده نفر از مسافران که weregiven ‘خانه قرنطینه’ مهر در دست پس از ورود خود را در بمبئی از دبی روز یکشنبه فرار از فرودگاه اینجا بدون اطلاع مقامات اما بعدها در بر داشت در خارج از یک ایستگاه راه آهن, پلیس گفت:. مسافران برنامه ریزی شد رفتن به پنجاب با قطار از بمبئی, پلیس گفت:.

“15 مسافر وارد فرودگاه بین المللی بمبئی از دبی در روز یکشنبه. در هنگام ورود خود را, آنها
با توجه ‘خانه قرنطینه’ مهر در دست خود را. اما theydisappeared از فرودگاه بدون اطلاع
مقامات” یک مقام پلیس گفت:.

اخبار مرتبط

“به زودی عملیات های راه اندازی شده توسط پلیس و همچنین مدنی و مقامات منطقه ای و آنها ترسیم خارج از ایران ایستگاه راه آهن اینجا حدود 1 ساعت” بازرس ارشد از ایران ایستگاه پلیس Gajanan Kabdule گفت PTI.

این مسافران شدند و بعد از تحویل به مدنی و مقامات منطقه که در فرایند ساخت
تنظیم برای حمل و نقل خود را به پنجاب توسط, جاده, منابع گفت.

زنده قیمت سهام از BSE و NSE و آخرین NAV پرتفوی صندوق های سرمایه گذاری مشترک, محاسبه مالیات خود را با ماشین حساب مالیات بر درآمد می دانم که بازار را بالا برندگان بالا بازنده & بهترین صندوق های سهام. Like us on Facebook و دنبال ما را در توییتر.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>