یک گروه از 30 سناتور آمریکایی و 136 کنگره – همه از مخالفان حزب دموکرات – به خواست رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن-led دولت به معکوس آن جهت است که میله های دانشجویان بین المللی از ماندن در این کشور اگر آنها لازم نیست در کلاس های حضوری به شرکت در ترم بعد.

در نامه های جداگانه به وزیر, Department of Homeland Security, چاد گرگ و وزیر مهاجرت و گمرک متی Albence از نمایندگان مجلس با ابراز نگرانی از یخ را به تازگی اعلام کرد تغییرات به تبادل دانشجو و مهمان برنامه (SEVP).

در جولای 6, سفارش یخ اعلام کرد که غیر مهاجر F-1 و M-1 دانش آموزان در مدارس عامل کاملا آنلاین و یا در نظر گرفتن تنها دوره های آنلاین نمی شود مجاز به یک بار دوره کامل باقی می ماند و در ایالات متحده است.

این تغییرات نیز محدود بسیاری از دانش آموزان در به طور معمول عامل مدارس از مصرف بیش از یک کلاس و یا اعتباری سه ساعت آنلاین به منظور باقی می ماند در کشور است.

“یخ در اطلاعیه از برنامه های خود را به زور و یا اخراج دانشجویان بین المللی که باقی می ماند در آمریکا کالج ها و دانشگاه ها و که مصرف کامل دوره آنلاین بار است که بی رحمانه و بی وجدان” نوشت: سناتور.

“این دانش آموزان در حال حاضر در ایالات متحده در حال تاسیس اعضای آموزشی جوامع و تعیین شده از طریق ویزا فرآیند غربالگری برای مطرح کردن هیچ خطری برای ایالات متحده” به آن اضافه شده است.

نامه امضا شده توسط سناتور رابرت منندز, Cory Booker و هند-منبع سناتور کامالا هریس در میان دیگران ابراز نگرانی کرد که یخ را هدایت انگیزه است نه با بهداشت عمومی ملاحظات بلکه با عناد نسبت به غیر شهروندان مهاجران و آشکار تلاش برای نگه داشتن دانش آموزان بین المللی گروگان به منظور وادار به بازگشایی مدارس و حتی به عنوان Covid موارد در حال افزایش است.

در 2018-2019 سال تحصیلی وجود دارد بیش از یک میلیون دانشجویان بین المللی در ایالات متحده است.

تماس با ما از این سیاست برای آنچه در آن است: یک بی رحمانه بی معنی و بیگانه تلاش برای استفاده غیر شهروندان به عنوان مهرههای سیاسی به منظور لحاظ مالی اجبار کالج ها و دانشگاه ها به بازگشایی دانشگاه ها در پاییز امسال با وجود آنچه که بهترین است برای بهداشت عمومی” قانونگذاران ادامه داد.

“این سیاست خطرناک است به سلامت و رفاه متعدد جوامع” گفتند.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

نرم افزار گرامرلی

ثبت نام هات بیت