13 از 22 شورشی کنگره MLAs می گویند که آنها نمی خواهد ترک, حزب, اعتماد به نفس از پیروزی در کف تست: Digvijaya سینگ

سیزده از 22 شورشی MLAs در Madhya Pradesh داده اند اطمینان که “آنها نمی روم کنگره” ارشد رهبر حزب Digvijaya سینگ گفت: در حالی که ابراز اعتماد به نفس که کمال نات رهبری دولت در دولت پیروز خواهد شد یک طبقه از آزمون.

“ما در حال نگه داشتن آرام. ما نه” سینگ گفت PTI یک روز پس از کنگره رهبر از دولت Jyotiraditya Scindia ترک کنگره و 22 MLAs فرستاده شده خود استعفا از مجلس در, Madhya Pradesh.

به عنوان عدم رشد بیش از آینده کنگره دولت در دولت را تحت فشار قرار دادند به آستانه فروپاشی سینگ گفت: هیچ کس پیش بینی شده است که Scindia سابق اتحادیه وزیر و چهار بار Lok سبها MP را ترک حزب. “ما پیش بینی است که Scindia را ترک کنگره… که یک اشتباه بود” سینگ گفت.

او افزود که Scindia ارائه شد این پست از, Madhya Pradesh معاون وزیر اما می خواستم خود را نامزد. اما کمال نات قبول “chela” او گفت:.

Scindia سینگ گفت: “می توانست یک کنگره مهاجرت به Rajya سبها اما “تنها مودی-شاه” می تواند یک کابینه پست به “بیش از حد بلند پروازانه” رهبر.

رهبر ارشد همچنین ادعا کرد که Scindia شد طناب در توسط BJP پس از Shivraj سینگ Chouhan موفق به سرنگونی Cong دولت در, Madhya Pradesh. او ادعا کرد که MLAs ارائه شد مقدار زیادی از پول.

Scindia او گفت: می توانست یک کنگره مهاجرت به Rajya سبها اما “تنها مودی-شاه” می تواند یک کابینه پست به “بیش از حد بلند پروازانه” رهبر.

‘دولت بی خطر است’

کنگره MP, Madhya Pradesh وزیر کمال نات پسر Nakul Nath اعتماد به نفس بود که دولت در Madhya Pradesh زنده خواهد ماند. “من مطمئن هستم که Madhya Pradesh دولت امن است. آنها (MLAs) گمراه شدند و به بنگلور” Nakul Nath به خبرنگاران گفت: در خارج از مجلس.

پرسید که چگونه Scindia خروج از کنگره خواهد تاثیر حزب در Madhya Pradesh, او گفت:, “این خواهد بود که یک دندانه”. او افزود: “MLAs که رفته اند به کارناتاکا به زودی بازگشت به کنگره برابر شده است. من بسیار با اعتماد به نفس (دولت زنده خواهد ماند).”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de