12-year-old boy, بازداشت بیش نژادپرستانه پیام های ارسال شده به بازیکن فوتبال

یک نوجوان 12 ساله انگلیسی پسر بود پس از دستگیری به اتهام ارسال پیام های نژادپرستانه به یک بازیکن فوتبال است.

پسر مظنون به ارسال پیام های نژادپرستانه در رسانه های اجتماعی به کریستال پالاس به جلو Wilfried Zaha است که از ساحل عاج قبل از بازی روز یکشنبه به بی بی سی گزارش داد.

West Midlands Police Department اعلام کرد در روز یکشنبه که ماموران بازداشت پسر.

“#دستگیر| ما هشدار داده شد به یک سری از نژادپرستانه پیام های ارسال شده به یک فوتبالیست امروز و پس از نگاه کردن به آنها و انجام چک های ما را دستگیر کرده و یک پسر است. 12 ساله از #سلیهولل بوده اند بازداشت کرده است. با تشکر از همه کسانی که مطرح شده آن است. نژاد پرستی نمی تواند تحمل” این بخش گفت: در یک صدای جیر جیر.

“این بسیار غم انگیز است که در روز یک بازی یک بازیکن از خواب بیدار به این بزدلانه و نفرت ، این حق Wilf ساخته شده است که مردم از آن آگاه باشند و من فکر نمی کنم این چیزی است که شما باید نگه دارید آرام در مورد” زاها را مدیریت روی هاجسون گفت: از پیام.

در انگلستان “هر کس حق آزادی بیان” با توجه به ماده 10 از قانون حقوق بشر اما شهروندان “ممکن است منوط به تشریفات, شرایط محدودیت و یا به عنوان جریمه بر اساس قانون و لازم است در یک جامعه دموکراتیک.”

در لیگ برتر نیز گفت: از جنجال: “این رفتار کاملا غیر قابل قبول و در لیگ برتر می ایستد کنار Wilfried Zaha در مخالفت با این و تبعیض در هر شکل.”

تظاهرات موجب مرگ جورج فلوید در روز یادبود در مینیاپولیس را در سراسر جهان در هفته های اخیر. انگلستان دیده می شود هزاران نفر از معترضان در شهرهای مختلف از جمله لندن, برگزاری علائم علیه خشونت پلیس و نژادپرستی.

بسیاری از تظاهرات در ایالات متحده و در کشورهای دیگر مسالمت آمیز است اما اعمال خرابکاری و تخریب نیز شکسته در بعضی از نقاط. در انگلستان به معترضان مخدوش و یا به نام برای حذف مجسمه های تاریخی رهبران مانند وینستون چرچیل.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de