12 بیشتر coronavirus موارد در کرالا کارناتاکا و پونا

دوازده نفر تست مثبت برای coronavirus — شش در کرالا و سه هر در کارناتاکا و پونا مقامات دولتی گفت: به عنوان مجموع موارد بالا رفت و به 59 و در میان COVID-19 ترساندن ترکیبی از دو داروهای ضد ویروس HIV مورد استفاده قرار گرفت برای اولین بار در هند در درمان دو بيمار.

وزارت بهداشت گفت: تعداد موارد تایید شده افزایش یافته است به 50 اضافه کردن بقیه هستند که مجددا برای تایید. هنگامی که تازه موارد اعلام شده توسط دولت در نظر گرفته شود این رقم را تا 59.

در کارناتاکا وزیر B S Yediyurappa گفت: چهار نفر تایید شده اند برای coronavirus از جمله سه مورد جدید. در پونا همچنین سه نفر تست مثبت یک روز پس از دو مورد گزارش شده است.

در صبح 58 سرخپوستان آورده بودند در بازگشت به خانه از coronavirus-آمار ایران در یک هواپیمای حمل و نقل نظامی از نیروی هوایی هند (IAF).

جنگنده های نیروی سخنگوی گروه کاپیتان Anupam بانرجی گفت: C-17 Globemaster هواپیما تخلیه 25 مرد, 31 به زنان و کودکان. آن را نیز به ارمغان آورد سواب نمونه 529 سرخپوستان به انجام تست های آزمایشگاهی و بررسی کنید که آیا آنها coronavirus عفونت است.

کسانی که بازگشته اند در قرنطینه یک مرکز پزشکی در Hindon.

اعلام آخرین موارد در کرالا در یک تعامل رسانه ها در تریواندروم پس از یک ویژه جلسه هیئت دولت برگزار شد به بحث در مورد کوروناویروس وضعیت وزیر Pinarayi Vijayan گفت: حداقل 1,116 مردم در زیر مشاهده — 149 در جداسازی بخش های مختلف بیمارستان ها و 967 زیر صفحه اصلی قرنطینه.

تازه موارد دوستان و بستگان از ایتالیا-بازگشت زن و شوهر و پسر خود را که در روز شنبه آزمایش مثبت برای ویروس کشنده همراه با دو تن دیگر از قوم و خویش ماندن با آنها را در خانه خود در Rane در Pathanamthitta منطقه, وزیر بهداشت K K Shailaja که او نیز در حال حاضر گفت.

سن پدر و مادر و شوهر در میان شش آخرین موارد مثبت, او گفت:.

در جیپور ترکیبی از لوپیناویر و ریتوناویر هر دو خط دوم HIV و مواد مخدر اجرا شد اجرا شد در سالمندان, ایتالیایی, زن و شوهر تحت درمان Covid-19 در اس ام اس بیمارستان.

دارو کنترل کلی از هند تایید شده “استفاده محدود” از این داروها برای درمان کسانی که تحت تاثیر رمان coronavirus پس از شورای تحقیقات پزشکی هند (ICMR) به دنبال اضطراری خود را تایید.

اس ام اس, بیمارستان, پزشکی, سرپرست,,,, Dr D S مینا گفت: مرد و همسر خود را در حال توسعه شدید و مشکلات تنفسی زیر که تصمیم گرفته شد به قرار دادن آنها را در ترکیبی از لوپیناویر و ریتوناویر.

به گفته مقامات رضایت از بیماران گرفته شد قبل از تزريق شد.

این ترکیب همراه با داروهای دیگر استفاده شده است در آزمایش های بالینی در چین که در آن کروناویروس اولین ظهور و تایلند برای درمان Covid-19 بيمار.

در کارناتاکا یک مهندس نرم افزار که در بازگشت از آمریکا در مارس 1 تست مثبت در دوشنبه شدن اولین COVID-19 بیمار در دولت است.

با توجه به وزارت بهداشت مقامات همسر و دخترش بیش از حد آزمایش مثبت برای این ویروس در روز سه شنبه.

شخص دیگری که در حال سفر از امریکا از طریق لندن و وارد در بنگلور در مارس 8, همچنین آزمایش مثبت گفتند.

دولت وزیر بهداشت Sriramulu گفت: اعضای خانواده از چهار نفر بوده اند قرنطینه. با استفاده از هشتگ های #CoronaVirusOutBreak گفت: “من درخواست تجدید نظر به مردم را به مطمئن شوید که این بیماری نه بیشتر.”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de