10,000 تخت با تامین اکسیژن به آماده هفته آینده: Telangana وزیر بهداشت Eatala Rajender

این Telangana دولت است را رد کرد و این اتهام که آن را شکست خورده در مقابله با Covid-19 عفونت است.

دولت بهداشت و درمان, وزیر, Eatala Rajender گفت که به عنوان بسیاری از 3,500 تخت با اکسیژن آماده هستند و دیگر 6,500 تخت خواهد شد ارائه شده با لوله های اکسیژن در هفته آینده. “ما ساخته شده 17,000 تخت آماده برای هر نوع احتمال. میزان مرگ و میر در Telangana بسیار کم است که در مقایسه با نرخ ملی. وجود دارد بدون نیاز به نگرانی گفت: وزیر.

روز یکشنبه یک selfie-تصویری ساخته شده توسط یک زن 35 ساله Covid-19 بیمار که تسلیم بعد ویروسی رفت. بیمار ادعا کرد که دولت قفسه سینه در بیمارستان حاضر او یک پشتیبانی می کند.

وزیر رد این اتهامات گفت: بیمار آورده شد و به بیمارستان پس از خانواده او را به بسیاری از بیمارستان ها. “ما او را از اکسیژن پشتیبانی و آغاز درمان” او گفت:.

وزیر آزمایش مثبت

بالا Telangana وزیر کابینه دارای آزمایش مثبت برای Covid-19 و پذیرفته شده است به یک بیمارستان خصوصی برای درمان.

گزارش ها نشان می دهد که سواب نمونه گرفته شد پس از وزیر توسعه علائم چند روز پیش. وزیر بود و با عجله به بیمارستان پس از نمونه آزمایش مثبت بود در روز یکشنبه.

دولت گزارش 983 Covid-19 موارد مثبت روز یکشنبه با 816 در آینده از این بیشتر حیدرآباد Municipal Corporation (GHMC) منطقه است. چهار نفر را به شکست روز یکشنبه در نظر گرفتن تعداد کل مرگ و میر به 247. به عنوان بسیاری از 244 بيمار مرخص شد.

تعداد کل موارد در دولت قرار شد در 14,419 با 9,000 بیماران در حال درمان های مختلف در بیمارستان های دولتی و خصوصی.

مرکزی تیم به رهبری Lav Agarwal مشترک وزیر (بهداشت GoI) است در بازدید از بیمارستان های مختلف درمان Covid19 بیماران و مذاکراتی با دولت به بورس از این وضعیت است.

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. شما همچنین می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه است.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من درخواست تجدید نظر به همه خوانندگان ما برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. شما می توانید به ما کمک کنید با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است.

ما اشتراک شروع به عنوان کم به عنوان Rs 199/- در هر ماه. سالانه هزینه های بسته بندی فقط Rs. 999 – صرف Rs 2.75 در هر روز کمتر از یک سوم قیمت یک فنجان کنار چای..

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *