100 هواکش اهدا شده توسط ما وارد در هند در روز دوشنبه: گزارش

اولین tranche از حدود 100 هواکش فن آوری بالا از ایالات متحده وارد خواهد شد در هند در روز دوشنبه با توجه به گزارش های رسانه ها.

این هواکش خواهد رسید در هند به عنوان بخشی از رئيس جمهور ایالات متحده دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن را اعلام کرد. مغلوب ساختن پیشی جستن در ماه آوریل گفته بود که ما اهدا خواهد شد هواکش به هند برای کمک به مبارزه با Covid-19 همه گیر در کشور است.

“من با افتخار اعلام کرد که ایالات متحده اهدا خواهد شد هواکش به دوستان ما در هند است. ما ایستاده با هند و @narendramodi در طول این بیماری همه گیر. ما همچنین همکاری در تولید واکسن. با هم ما را مورد ضرب و شتم نامرئی دشمن!” رئیس جمهور تهمت به حال توییتی.

“با تشکر از شما @POTUS realDonaldTrump. این بیماری همه گیر در حال مبارزه جمعی با همه ما است. در چنین مواقعی آن را همیشه مهم برای ملت به با هم کار کنند و آیا به همان اندازه که ممکن است ما را از دنیا سالم و عاری از COVID-19. قدرت بیشتر به [هند]- [ما] دوستی!” ساعت مودی به حال توییتی در پاسخ به اعلام.

با توجه به گزارش های رسانه ها در یک نشست بین تهمت و نخست وزیر مودی رئیس جمهور ایالات متحده گفته بود که ما خواهد شد آماده به کشتی اول بسیاری از 100 هواکش این ماه است.

این پنکه در حال تولید توسط Zoll ما بر اساس شرکت است. این خواهد بود که از شیکاگو در آمریکا و به طور کامل مدیریت توسط هند جامعه صلیب سرخ در اینجا به عنوان در هر گزارش. این هواکش ارسال خواهد شد به بیمارستان برای مراقبت از بیمار بعد از یک افتتاحیه تابع در IRCS این گزارش گفت:.

منتشر شده در


14 ژوئن 2020

نامه از سردبیر


خوانندگان عزیز

Coronavirus بحران جهان تغییر کرده است به طور کامل در چند ماه گذشته است. همه ما قفل شده به خانه ما فعالیت های اقتصادی به نزدیکی متوقف. هر کس نهفته شده است.

از جمله مورد علاقه خود را کسب و کار و مالی روزنامه. ما چاپ و توزیع زنجیر شده اند به شدت مختل سراسر کشور ترک خوانندگان بدون دسترسی به روزنامه ها. روزنامه تحویل عوامل نیز قادر به ارائه خدمات به مشتریان خود را به دلیل محدودیت های متعدد.

در این زمان دشوار است ما در BusinessLine کار کرده اند به طور مداوم هر روز به طوری که شما آگاهانه در مورد تمام تحولات – آیا با این بیماری همه گیر در سیاست پاسخ و یا تاثیر در دنیای کسب و کار و امور مالی. تیم ما کار کرده است دور ساعت برای پیگیری تحولات به طوری که شما – خواننده – می شود اطلاعات دقیق و عملی بینش به طوری که شما می توانید محافظت از خود شغل کسب و کار امور مالی و سرمایه گذاری است.

ما در حال تلاش ما بهترین را به اطمینان حاصل شود این روزنامه می رسد دست های خود را هر روز. ما نیز مطمئن باشند که حتی اگر مقاله خود را تحویل داده نمی شود شما می توانید دسترسی BusinessLine در e-paper format – فقط به عنوان آن را به نظر می رسد در چاپ. وب سایت ما و برنامه های بیش از حد در حال به روز رسانی در هر دقیقه به طوری که شما می توانید دسترسی به اطلاعات شما می خواهید در هر نقطه در هر زمان.

اما این همه می آید در هزینه های سنگین. همانطور که شما آگاه هستند از این مستندات باید از بین برود تقریبا همه ما کل جریان درآمد. حفظ کیفیت ما روزنامه نگاری تبدیل شده است بسیار چالش برانگیز است. که ما موفق شده اند تا کنون با تشکر از حمایت شما. من با تشکر از همه ما مشترکین – چاپ و دیجیتال – برای حمایت خود را.

من به تمام درخواست تجدید نظر و یا خوانندگان برای کمک به ما در حرکت این زمان به چالش کشیدن و کمک به حفظ یکی از واقعا مستقل و معتبر صداها در جهان از هند و روزنامه نگاری. انجام این کار آسان است. شما می توانید به ما کمک فوق العاده به سادگی با اشتراک دیجیتال ما یا e-paper نسخه. ما با ارائه چندین مقرون به صرفه طرح ثبت نام و اشتراک به وب سایت ما که شامل نمونه کارها ما مشاوره سرمایه گذاری بخش است که ارائه می دهد غنی مشاوره سرمایه گذاری از ما, مجرب, در خانه پژوهش دفتر تنها چنین تیم در روزنامه صنعت.

کمی کمک از شما می تواند یک تفاوت بزرگ به علت کیفیت روزنامه نگاری!

پشتیبانی از کیفیت روزنامه نگاری

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *