,دسته‌بندی نشده" />پروژه دوم هم که از بهمن ماه و به دلیل کمبود زمان ارائه خواهد شد پروژه 6040 حرف آموزش پایه اول دبستان آخر نام دارد. از تاثیرات این ویروس نیز میتوان به تعطیل شدن مدارس بعد از نیم سال اول شد که موجب شد تا مسئولین از آموزش مجازی استفاده کنند و همچنین از اپلیکیشن های مجازی مانند ” شاد ” برای آموزش مجازی. در قدم اول تمامی مباحث فیزیک کنکور به صورت مفهومی و شهودی آموزش داده میشود حتی در بخش نیروشناسی قبل از شروع جلسه اول استاد کامیار مدرس این درس اشاره میکنند که به حدی آموزش مفهومی است که دانش آموز میتواند قوانین نیوتون را لمس کند، دومین مورد هم مربوط به پارامتر جذاب الگو سازی است که در این قسمت دیگر دانش آموز قرار نیست برای هر سوال یک فرمول یاد بگیرد بلکه یک الگو یاد خواهد گرفت و با کمک آن تمامی سوالات یک مبحث را حل خواهد کرد.

بنظر من این دسته از داوطلبان نمی توانند فقط با خواندن کتاب های کمک آموزشی و درسی به نتیجه دلخواه خودشان برسند. من برای این دسته از داوطلبان پیشنهاد می کنم برای درسی که در آن ضعیف هستند در حد امکان از یک منبع آموزشی کلاس یا دی وی دی استفاده کنند تا بتوانند پایه خود را در آن درس تقویت نمایند. همچنین در این کلاس ها درس فقط درس یکبار تدریس می شود واگر متوجه نشوید تکراری برای آن وجود نخواهد داشت. ما یک درس را در نظر می گیریم و داوطلبان در مواجه با آن درس مورد نظر می توانند به چند دسته تقسیم شوند. علاوه بر آموزش کامل و جامع دروس کنکور این موسسه آزمون و مشاوره و برنامه ریزی هم در اختیار دانش آموزان خود در کنار منابع قرار میدهد که دیگر هیچ نگرانی و دغدغه ای وجود نداشته باشد و دانش آموز با خیال راحت برای کسب موفقیت در مسیر کنکور حرکت کند.

حرف آخر از سال 1390 فعالیت خود را بر مبنای تولید محتواهای آموزشی در قالب نشر دیجیتال شروع کرده است و بنیان گذار این موسسه هم مهندس عبدالرضا منتظری میباشد. حرف آخر یک موسسه نشر دیجیتال میباشد و محتواهای های آموزشی خود را در قالب لوح های آموزشی در اختیار دانش آموزان قرار میدهد. این پروژه به نوعی فشرده شده پروژه صفر تا صد این موسسه می باشد. آموزش یک بخش بسیار مهم و حیاتی در هر جامعه ای محسوب میشود و در کشور عزیزمان نیز این بخش بسیار حیاتی و مهم است به خصوص در بخش کنکور و دبیرستان که مبنای ورود داوطلب به دانشگاه و تحصیل در یک رشته و کسب مهارت است. پکیج 5 روز با حرف اخر جوری طراحی شده است که دانش آموز با کمک آن در طی 5 روز توانایی لازم برای پاسخگویی به 40 تست قطعی از کنکور را پیدا خواهد کرد. البته همانطور که اساس پیشرفت در هر حرفه ای داشتن ابزار مناسب است، کنکور هم ابزار مخصوص خود را دارد که همان منابع آموزشی محسوب میشوند که داوطلب کنکور با کمک آن ها قرار است مسیر کنکور را بپیماید.

قسمت دوم هم مربوط به تمرین و تکرار و تسلط است که داوطلب در یک بازه 40 روزه با کمک بیست آزمون حرف آخر حدود 5 هزار تست شبیه ساز کنکور حل خواهد کرد و با کمک تکنولوژی آموزشی بکار رفته در آن قادر خواهد بود 20 بار دروس خود را مرور کند. در گزارشی دیگر با عنوان موسسه حرف آخر آموزش جادویی دروس متوسطه اول تا کنکور این موضوع را بررسی کرده هدیه های آسمانی ششم ابتدایی اجی مجی ایم. هر سال موسسه حرف آخر دو پروژه را برای دانش آموزان خود دینی حرف آخر ارائه می دهد. حال پروژه 6040 خود از دو بخش تشکیل شده است؛ بخش آموزش و بخش تثبیت و حل تست و آزمون. یعنی با استفاده از تکنیک های ارائه شده سریعتر عمل کنند و وقت خود را ذخیره کنند و برای دروس دیگر استفاده کنند. معایب: از معایب آن این است که شما با خود استاد در ارتباط نیستید و اگر اشکالی داشتید نمی توانید با خود استاد مطرح کنید. پس با ما همراه باشید.

اگر از نوشتن این مطلب لذت بردید و مطمئنا می توانید اطلاعات بیشتری در مورد حرف آخر و معرفی جدیدترین تکنولوژی آموزش دروس کنکور و دبیرستان لطفا از صفحه ما بخواهید.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>